SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43243) 3200lm, se stojanem |
skladem
|
899 Kč | |
| 2 |
|
Philips LED Kerze E14 3W 25W Teplá bílá 250 lm čirá |
skladem
|
68 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 2285 ROB bílá LED 32W IP 20 4000K 2100lm |
ihned k expedici
|
459 Kč |
Celkem 1753 produktů
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96809) LED Bodové svítidlo CALVOS 1 4xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Palnas (61001739) AIDA 1xE27 60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 768 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 97087 LED Závěsné svítidlo COMBA-C 1xLED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 771 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8940 LED Venkovní nástěnné svítidlo RODEZ LED/12W/230V IP44 800lm 4000K
skladem
1 790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Bílá, antracit |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 92599 LED bodové svítidlo BUZZ 6xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 793 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Energetická třída: | E |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 2218 Esther LED 19,2W chromová
Poslední kus
ihned k expedici
1 795 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Chromová |
Lucerna
Autronic Lucerna dřevěná - vzor sněh. vloček, cena za sadu 2 ks (DA218)
skladem CEN
1 796 Kč
Lucerna
Autronic Lucerna dřevěná - tvar domku s komínem, cena za sadu 2 ks (DA219)
skladem CEN
1 796 Kč
Dekorace
Autronic Zajíc s mašlí - sedící figurka, semiš, barva světle růžová (VEK210 PINK-LT)
skladem CEN
1 796 Kč
Dekorace
Autronic Zajíc s mašlí - sedící figurka, semiš, barva růžová (VEK210 PINK)
skladem CEN
1 796 Kč
Koupelnové nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00279) LED koupelnové svítidlo, LED, 21W, 1320 lm, 3000 (K), IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 797 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Světelný tok: | 1320 lm |
Lustr
Rabalux 2480 LED lustr MEREDITH LED/18W/230V
skladem
1 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo 98514 MAROJALES Přisazený lustr 2xE27/28W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 807 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
