SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Ecolite Bond L077-MO, modrá |
ihned k expedici
|
216 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (94593) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
4 168 Kč | |
| 3 |
|
Eglo (96982) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm bílá |
ihned k expedici
|
1 692 Kč |
Celkem 1753 produktů
Pracovní světlo
Total TWLI20258 přenosné, 1800lm, 20V LI-ION, 1ks baterie, 1ks nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
1 690 Kč
Lustr
Eglo (96982) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 692 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 4078 Stojací stmívatelná lampa GAMMA 1xR7s/230W + 1xG9/40W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
1 697 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bronzová |
| Počet žárovek: | 2 |
LED reflektor
Kanlux (45818) XERTO EL 20W, CCT, IP65
skladem
1 699 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Závěsné svítidlo
Eglo 79003 SARABIA beton, d405mm, 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Lucerna
Autronic Lucerna kovová - šestiboká, bílá, cena za sadu 2 velikostí (LUC304)
skladem CEN
1 705 Kč
Lustr
Emos ZR4422 LED panel kruhový závěsný bílý, 40W neutrální bílá UGR
Poslední kus
ihned k expedici
1 707 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Rabalux 3082 Stropní LED Ceilo 3200lm ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 711 Kč
| Energetická třída: | G |
LED reflektor
Emos P4536 COB LED nabíjecí pracovní reflektor P4536, 2000 lm, 8000 mAh
skladem
1 730 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 2000 lm |
Stropní svítidlo
Immax (07154-B30) NEO LITE PERFECTO 30x30cm, 24W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
1 731 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo (75565) BOTTAZZO Nástěnné svítidlo TONG 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 736 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (96277) LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem ATOLLARI 2xLED/6W
Poslední kus
ihned k expedici
1 743 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Matný chrom |
Venkovní lampa
Rabalux 8247 Venkovní lampa KONSTANZ 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 748 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
Eglo 95552 LED Stmívatelná stropní svítidlo PALOMARO-S LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 755 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED reflektor
Extol Light (43125) nabíjecí s podstavcem, 1400lm
skladem
1 759 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10W/20W |
| Světelný tok: | 700lm/1400 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
