SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ9523 LED žárovka Classic JC A++ 2,5W G9 NW neutrální bílá |
skladem
|
79 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 8873 LED Venkovní nástěnné svítidlo MARIBOR LED/12W/230V IP65 |
skladem
|
1 290 Kč | |
| 3 |
|
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm bílá, změna chromatičnosti |
ihned k expedici
|
1 004 Kč |
Celkem 1753 produktů
Vánoční strom
Autronic Jedle - umělý vánoční strom, 150 cm, barva zelená (C0010150)
skladem CEN
1 616 Kč
| Výška (cm): | 150 cm |
| Barva: | Zelená |
Mísa kovová
Autronic Mísa kovová - na stojanu, 83 cm, aranžovací, barva bílá (FUP538)
skladem CEN
1 616 Kč
Dekorace
Autronic Volavka - 115 cm, kovová dekorace, měděná s barevnými skvrnami (SR2029-L)
skladem CEN
1 616 Kč
Dekorace
Autronic Volavka - 133 cm, kovová dekorace, měděná s barevnými skvrnami (SR2030-L)
skladem CEN
1 619 Kč
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6547 Bodové svítidlo GRANDO 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 639 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07148-B40) NEO LITE AREAS Smart stropní svítidlo 40cm, 24W černé Tuya Wi-Fi
Poslední kus
ihned k expedici
1 639 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (96973) Závěsné svítidlo OLMERO E27 1X60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 642 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (95112) Venkovní nástěnné svítidlo PASAIA LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 642 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní lampa
Eglo (96011) Venkovní lampa PROPENDA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 642 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antracitová |
Stropní svítidlo
Eglo 99321 LED Stropní svítidlo RONCADE LED/21W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 647 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (94548) Stropní svítidlo MOGANO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 651 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní LED reflektor
Ledko (LEDKO/00028) LED reflektor VENUS, LED, 100W, 9000 lm, 4000 (K), IP65
Poslední kus
ihned k expedici
1 654 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Světelný tok: | 9000 lm |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (035697) Závěsné svítidlo Flut SP1 bianco small
Poslední kus
ihned k expedici
1 655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Závěsné svítidlo
Palnas (62001548) MAMBO závěs 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Palnas (61005171) Laura LED 27W, 3000K/2600lm, 22cm, bílá
skladem
1 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (96034) LED stropní svítidlo COMPETA 1 LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 663 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Eglo (95567) LED stropní svítidlo LASANA 1 LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 672 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné svítidlo
Eglo (96043) LED nástěnné svítidlo METRASS 2 2xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 672 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39134) LED bodové svítidlo BREA 2xLED/5W/230V/12V
Poslední kus
ihned k expedici
1 679 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3951911P1) LED nástěnné a stropní svítidlo Polygon
Poslední kus
ihned k expedici
1 686 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.3 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Brilliant (G99524/75) Slimline d390, 22W, 2300lm
Poslední kus
ihned k expedici
1 688 Kč
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
