SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43192) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, zelená, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
249 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43191) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, modrá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
249 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43465 4x45lm, USB nabíjení, světle šedá s bambulí, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
329 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Emos ZQ1E23 CLS Mini Globe E14 4,2 W (40 W) 470 lm NV
skladem
85 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.2 W |
LED žárovka
Emos ZQ1130 LED žárovka Classic Mini Globe 8W E27 teplá bílá
skladem
85 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7.3 W |
LED žárovka
Emos Z74237 LED FLM mini gl 6W, 806lm, E14
skladem
85 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos Z74204 LED žárovka Filament Candle 6W E14 neutrální bílá
skladem
87 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos ZF5147 LED žárovka Filament A60 / E27 / 3,8 W (60 W) / 806 lm / teplá bílá
skladem
88 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 3.8 W |
LED žárovka
Emos ZL4206 LED CLA 3x DIMM žárovka E27 11,5W A60 WW teplá bílá
skladem
89 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 10.5 W |
LED žárovka
Emos Z74265 LED žárovka Filament matná A60 A++ 6,5W E27 teplá bílá
skladem
89 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6,5 W |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic MR16 4,5W GU5,3 teplá bílá
skladem
89 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU5.3 |
| Příkon/výkon: | 4.5 W |
Přisazené svítidlo
Rabalux 7020 LiTrack lišta 100x0,5x1,5cm černá
Poslední kus
ihned k expedici
89 Kč
LED žárovka
Emos ZQ8350 LED žárovka CLS MR16 5,5W GU10 WW teplá bílá
ihned k expedici
90 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 5,5 W |
LED žárovka
Rabalux 1949 COB LED G4, 2W, 230lm, 3000K
skladem
90 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 71192 Shaun 2 7W 660lm 4000k bílá
Poslední kus
ihned k expedici
90 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71195 SHAUN2 7W, 730lm, 4000K, 120x120mm, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
90 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
