SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZL4206 LED CLA 3x DIMM žárovka E27 11,5W A60 WW teplá bílá |
skladem
|
89 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 99265 LED Koupelnové stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V IP44 |
skladem
|
959 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570667) bodovka GU10 bílá |
skladem
|
50 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stojací lampa
Rabalux 4091 HARMONY LUX 1xE27/100W + 1xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 507 Kč
| Typ: | Stojací lampa |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Lesklý chrom, bílá vzor |
Nástěnná dekorace
Autronic Slunce - kovová nástěnná dekorace, měděno-zlatá (FH2257)
skladem CEN
1 508 Kč
Dřevořezba
Autronic Dřevořezba - skulptura na podstavci, abstraktní (ETNIK1502)
skladem CEN
1 509 Kč
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (035703) Závěsné svítidlo Flut SP1 rosso small
Poslední kus
ihned k expedici
1 510 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Lustr
Eglo (94605) Lustr MOGANO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 525 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní lampa
Eglo (96011) LED venkovní lampa SAKEDA LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 539 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antracitová |
Závěsné svítidlo
Eglo 900833 MINIERE 1x40W/E27 IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 542 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8060 BONA 2xLED/4,5W
skladem
1 550 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Lustr
Rabalux 2279 Lustr na lanku KAIA 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 563 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Stojací lampa
Rabalux 74195 SINDRI LED, 33W, 1800lm, 3000-4000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 581 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stropní svítidlo
Eglo (96678) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/21W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07164-40) Neo LITE TUDO Smart s RGB podsvícením 40cm, 50W Tuya WIFI
skladem
1 591 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Nipeko (9900505) stropní Coockies 48W ovladač
skladem
1 598 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svitidlo
Eglo (94617) LED koupelnové svítidlo TORRETTA 1xLED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 598 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Závěsné svítidlo
Eglo 96985 Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
1 613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 97453 CALDIERO 10W E27 IP44 s čidlem, Nerez
Poslední kus
ihned k expedici
1 614 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Nerezová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
