SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Osram LED VALUE CL A FR 40 5W/827 E27 4052899326927 |
skladem
|
32 Kč | |
| 2 |
|
Kanlux (27370) APUS LED PIR WW Dekorativní svítidlo s čidlem |
ihned k expedici
|
442 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43145) světlo pracovní, multifunkční, 400lm, USB nabíjení |
skladem
|
739 Kč |
Celkem 1753 produktů
Nástěnné svítidlo
Rabalux 6539 Nástěnné svítidlo HARVEY E27/40W + LED/3W
Poslední kus
ihned k expedici
1 413 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá/ matný chrom |
Dětské bodové stropní svítidlo
Ideal Lux (6543) Bodové svítidlo 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 414 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Materiál: | Kov / sklo |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 2168 EVAN LED Koupelnové stropní svítidlo LED/18W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 420 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Světelný tok: | 1750 lm |
Stojací lampa
Nipeko HT8236F černá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900030)
skladem
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Mísa kovová
Autronic Mísa kovová - na stojanu, 71 cm, aranžovací, barva bílá (FUP537)
skladem CEN
1 435 Kč
Dekorace
Autronic Klec kovová - závěsná, barva měděná, cena za sadu 3 ks (UM0856 COP)
skladem CEN
1 435 Kč
Stropní svítidlo
Philips (3182331P5) LED stropní svítidlo WAWEL 1xLED/36W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 442 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Nástěnné svítidlo
Eglo (94615) LED nástěnné svítidlo TABIANO 3xLED/3,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 445 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.2 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (96671) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/21W/230V bílé kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 445 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo 75754 LED-RGBW 8,2W 870lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 462 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kolarz (0011.60) WL CASABLANCA NOVA, lackiert / Weiss, 1 flg., R7S 78mm, 120W, IP20, L 10cm, B 24cm, A 13cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 470 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Eglo (96681) FUEVA-C LED/21W/230V matný chrom hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 472 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 97883 LED Stropní svítidlo FRANIA-S LED/33,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 476 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 1464 Albina LED/18W/230V IP23
Poslední kus
ihned k expedici
1 478 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
Nástěnné svítidlo
Eglo (87793) Nástěnné svítidlo PASCAL 1 1xE14/60W antická hnědá/bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 480 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
immax 07251L NEO LITE SEMPLICI Smart BÍLÉ 40cm 36W 2736 lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (49465) Lustr PRIDDY 3xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 494 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční dekorace
STAR trading (644-61) Svícen kruh bílo zlatý
Poslední kus
skladem
1 499 Kč
| Typ: | Svícen |
Lustr
Lamkur LM-1.1/15 H materiál: steel (35017) single lamp
ihned k expedici
1 501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
