SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ8350 LED žárovka CLS MR16 5,5W GU10 WW teplá bílá |
ihned k expedici
|
90 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6512 KAREN 1xLED/4W/230V |
ihned k expedici
|
262 Kč | |
| 3 |
|
Eglo (98705) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W |
ihned k expedici
|
1 210 Kč |
Celkem 1753 produktů
Lustr
Eglo 49387 Lustr SOMERTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Philips (318148716) Twirly 27K ŠEDÁ 1x12W 240V
skladem
1 333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Lustr
Eglo (94589) Lustr ROCAMAR 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 338 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové osvětlení zrcadla
Eglo 98677 LED PANDELLA 1 LED/14W/230V IP44 780mm
Poslední kus
ihned k expedici
1 347 Kč
Bodové stropní svítidlo
Eglo (31008) LED Bodové svítidlo BIMEDA 4xGU10/3W LED
Poslední kus
ihned k expedici
1 349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | F |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (173173016) Macaw Venkovní nástěnné svítidlo s pohybovým čidlem ČERNÁ 1x3W 230V
skladem
1 350 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77185 Cubbington LED IP54 18W, 2200lm černá 4000K
skladem
1 360 Kč
Stojací lampa
Rabalux 74025 RICARDO kouřové sklo, 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 370 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Philips (3180331EO) LED stropní svítidlo MYLIVING SUEDE 4xLED/9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 371 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Eglo (49945) Stojací lampa WESTLINTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 377 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nástěnné svítidlo
Eglo 97886 Nástěnné svítidlo SAN PERI 1xE27/10W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.4.1 WHITE materiál: steel,wood (34935) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 BIAŁY materiál: steel, wood (34942) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.4.3 WENGE materiál: steel, wood (34980) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2083 Solo GU10 4x MAX 40W bílá
skladem
1 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá
skladem
1 399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (94644) LED Bodové svítidlo NOVORIO 3xGU10-LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 407 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Závěsné svitídlo
Eglo (92761) Závěsné svitídlo BOLSANO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 410 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
