SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos (ZQ8341) LED žárovka Classic MR16 4,5W GU10 neutrální bílá |
skladem
|
49 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74201 LED Filament Candle, 2W, E14, neutrální bílá |
skladem
|
79 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43186) 350lm, USB nabíjení, s IR čidlem, COB, XPE LED |
skladem
|
342 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED reflektor
Extol Light (43244) reflektor LED, 4500lm, se stojanem
skladem
1 289 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4500 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5723 LED Nástěnné koupelnové svítidlo RUBEN 2xLED/4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Závěsné svítidlo
Eglo (49692) Závěsné svítidlo BODMIN 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (95972) LED stropní svítidlo VOLTAGO 2 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Klasický |
Stolní lampa
Rabalux 7257 Fabiola matná černá/ opálové sklo E27 1X MAX 40W IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 290 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá matná |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8873 LED Venkovní nástěnné svítidlo MARIBOR LED/12W/230V IP65
skladem
1 290 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Svícen
Autronic Svícen kovový - 65 cm, 3 ramena, se skly, barva zlatá (FUP557)
skladem CEN
1 292 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (026732) Závěsné svítidlo Luce SP1 cromo small
Poslední kus
ihned k expedici
1 294 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Chrom |
Nástěnné svítidlo
Eglo 98423 LED Nástěnné svítidlo SANIA LED/12W/230V
skladem
1 296 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (219.63.1) WL CASABLANCA, Sonstige, 1 flg., R7s 78mm, 120W, IP20, L 7cm, B 27cm, A 13cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 299 Kč
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Prachotěsné svítidlo
Emos ZT4220 LED prum svítidlo FESTY 55W
Poslední kus
ihned k expedici
1 303 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Eglo 96981 Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 180mm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 304 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 2563 Závěsné svítidlo SADIE E27/60W
ihned k expedici
1 313 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Philips (3434211P0) LED koupelnové nástěnné svítidlo Seabird 34342/11/P0 1x4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
1 314 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Světelný tok: | 500 lm |
Lustr
Eglo (49258) Lustr CARLTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 322 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Dekorace
Autronic Anděl kovový s rolničkami - na postavení, vel. L, bílý (KOB004-L)
skladem CEN
1 327 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
