SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43153) svítilna 250lm CREE XPG, zoom |
skladem
|
316 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 99267 LED FUEVA 5 Koupelnové stropní svítidlo LED/20W/230V IP44 |
skladem
|
977 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572002) BRAYDEN stropní svítidlo 400x200mm, 45W, max 3830lm, DO |
skladem
|
1 184 Kč |
Celkem 1753 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 96019 LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem SESIMBA 1 2xLED/3,7W
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.7 W |
| Barva: | Stříbrná |
Stojací lampa
Rabalux 2196 Aristelo 1xE27/40W/230V černá/lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nástěnné svítidlo
Palnas (61009186) ALIS 10W, 4000K, 1050lm, 29cm, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 233 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70129 LiTrack Line 18V 13W, 450lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
1 251 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Nipeko HT8236F bílá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900032)
Poslední kus
ihned k expedici
1 252 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 60 cm, šišky, jehličí a červené bobule (PRZ3339)
skladem CEN
1 256 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec - pr. 66 cm, umělé jehličí, zelený (UKH025)
skladem CEN
1 256 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Labuť - kovová zahradní dekorace, vel. L, barva bílá (SR2031-L)
skladem CEN
1 256 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07074L-15) NEO sada 2x CANTO Smart stropní svítidlo 15x15cm 12W černé Zigbee 3.0 +DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 257 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Stojací lampa
Rabalux 4329 Stojací lampa DEREK 1xE27/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 259 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Šedá |
| Počet žárovek: | 1 |
Lustr na řetězu
Rabalux 7076 Lustr na řetězu PETRONEL 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 260 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá, bílá, hnědá |
Aku LED reflektor
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky
skladem
1 263 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Stojací lampa
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá
skladem
1 275 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00475) LED nástěnné svítidlo, LED, 12W, 827 lm, 4000 (K), IP20
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
1 283 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED pásek
Eglo 32741 3m STRIPE-C LED-RGB/11,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 287 Kč
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
