SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4207 Stolní lampa PATRIC 1xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
284 Kč | |
| 2 |
|
Ledko (LEDKO/00284) LED závěsné svítidlo Nelio |
ihned k expedici
|
4 199 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 77092 Zaragoza LED IP54 10W černá 4000K |
skladem
|
590 Kč |
Celkem 1752 produktů
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 12W, 840lm, 4000K, IP44, 60cm, chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 199 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 840 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Top Light LED ELON XL PIR CCT, 16W, 1600lm, IP54, 3000K/4000K/6500K, 30x9,4x8,2cm
skladem
1 199 Kč
Stropní svítidlo
Immax 07248L LITE SEMPLICI černé 40cm 36W 2736lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 200 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Dekorace
Autronic Klec kovová - závěsná, barva měděná, cena za sadu 2 ks (UM0857 COP)
skladem CEN
1 202 Kč
Vánoční osvětlení
Immax (07735L) NEO LITE Smart vánoční LED osvětlení - řetěz 10m, 100ks RGB diod, WiFi, TUYA
Poslední kus
ihned k expedici
1 206 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 10 m |
Koupelnové stropní svítidlo
Philips (3434787P0) LED koupelnové svítidlo LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Světelný tok: | 1700 lm |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533341716) LED bodové stropní svítidlo Fremont
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (98705) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94848) LED venkovní svítidlo SESIMBA 2xLED/3,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 212 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Stojací lampa
Rabalux 2197 Aristelo 1xE27/40W/230V krémová/zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
1 213 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-APF477020 Vánoční dekorace skřítek s LED osvětlením 57 cm
skladem
1 217 Kč
| Typ: | Vánoční skřítek |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39133) LED bodové svítidlo BREA 1xLED/5W/230V/12V
Poslední kus
ihned k expedici
1 224 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (96679) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 225 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 88475 DAKAR 1 Bodové svítidlo 3xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 225 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (96669) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 96019 LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem SESIMBA 1 2xLED/3,7W
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.7 W |
| Barva: | Stříbrná |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
