SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos Z74241 LED žárovka Filament Mini Globe A++ 4W E27 neutrální bílá |
skladem
|
65 Kč | |
| 2 |
|
Nedes FCL01 2x bílá 1W + 1x červená |
ihned k expedici
|
172 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 1482 NOAH LED 5W růžová |
skladem
|
399 Kč |
Celkem 1752 produktů
Nástěnné svítidlo
Eglo (99086) ZUBIALDE LED Nástěnné svítidlo LED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 140 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo 99087 LED Nástěnné svítidlo ZUBIALDE LED/12W/230V
skladem
1 140 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (95975) LED stropní svítidlo VOLTAGO 2 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 143 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Styl: | Klasický |
Závěsné svítidlo
Eglo (49736) STRAITON 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 143 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Eglo (96037) LED nástěnné svítidlo METRASS 1xLED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 148 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Svícen
Autronic Svícen kovový - 5 ramen, na kónické svíčky, zlatý (FUP558)
skladem CEN
1 166 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5968 Bodové svítidlo VIVIENNE 3xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 169 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 96672 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 169 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (95086) Venkovní nástěnné svítidlo CARTAXO 4xLED/1,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 171 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Kov/ plast |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo 96566 LED Nástěnné bodové svítidlo TAZZOLI 1xLED/3,5W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 171 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07244L) NEO LITE RONDATES LED 16,5cm 32W černá, kov+plast dálkové ovládání WiFi podpora BEACON
Poslední kus
ihned k expedici
1 175 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 99266 FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/20W/230V
ihned k expedici
1 176 Kč
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94877) Venkovní nástěnné svítidlo INFESTO 1 1xLED/8,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 176 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 8.2 W |
| Barva: | Matný chrom |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96553) LED Bodové svítidlo SERAS 2xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | E |
Lustr na lanku
Eglo 31572 PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Avide (9572002) BRAYDEN stropní svítidlo 400x200mm, 45W, max 3830lm, DO
skladem
1 184 Kč
| Max. příkon zdroje: | 45 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000410 s LED osvětlením 90 cm
skladem
1 186 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
