SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos LED žárovka Classic Candle 6W E14 studená bílá |
skladem
|
55 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZS2221 LED reflektor HOBBY SLIM, 20W neutrální bílá |
ihned k expedici
|
229 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43143 400lm, zoom, USB nabíjení, CREE XTE 5W |
skladem
|
315 Kč |
Celkem 1752 produktů
Nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00474) LED nástěnné svítidlo, LED, 8W, 443 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 097 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
LED reflektor
Extol Light (43122) nabíjecí, s podstavcem, 800lm
skladem
1 099 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
LED panel
Emos ZR5412-LED panel 60×60, vestavný bílý, 40W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 099 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva: | Bílá |
Svítilna
Extol Light (43136) 4000lm COB, zoom, USB nabíjení s powerbankou, 60W COB LED
skladem
1 099 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Přisazené svítidlo
Top Light LED Boxter K30 CCT 12W/18W/24W, 3000K/4000K/500K
skladem
1 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní kopelnové svítidlo
Top Light Boxter H30 CCT, 12/18/24W, max 2400lm, 3000/4000/5000K, výška 7cm, 28x28cm
skladem
1 100 Kč
Stropní svítidlo
Kanlux (38788) LED BENO N 12-18W CCT-L-SEG šedá 1630-1750lm, 3000-4000K, IP65, d22cm, senzor
skladem
1 100 Kč
Sada LED žárovek
Immax (07089BD) NEO Smart sada žárovek filament 2xE27 5W, teplá - studená bílá + ovladač Zigbee 3.0
ihned k expedici
1 102 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Lustr
Nipeko NOW (5397) Lustr EYE L GU10 bílý
Poslední kus
ihned k expedici
1 103 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | bílá |
Nástěnné a stropní svítidlo
Eglo 96686 LED Stmívatelné nástěnné stropní svítidlo CAPASSO-C LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 104 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
TKlighting (4236) RICH bílá E27+LED
Poslední kus
ihned k expedici
1 116 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94838) Venkovní svítidlo COLINDRES 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 117 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Lucerna
ProGarden KO-AX5306570sob Lucerna s LED osvětlením a pohybující se vánoční dekorací 38 cm SOB
skladem
1 119 Kč
Stropní svítidlo
Eglo 901471 ROVITO-Z
Poslední kus
ihned k expedici
1 120 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6344 AUREL 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (95044) Lustr PASTERI 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Immax (07072L-15) NEO CANTO Smart stropní svítidlo 15x15cm 12W bílé Zigbee 3.0
Poslední kus
ihned k expedici
1 130 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8245 Venkovní nástěnné svítidlo KONSTANZ 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 134 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Černá |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533023016) LED bodové stropní svítidlo Phase
Poslední kus
ihned k expedici
1 136 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
