SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
290 Kč | |
| 2 |
|
Nipeko TL 4076/5 Svítidlo pod linku LED 5W šedé |
skladem
|
386 Kč | |
| 3 |
|
Nipeko (GX6315) stolní lampa FANDA E27 černá |
skladem
|
428 Kč |
Celkem 1752 produktů
Vánoční dekorace
Homestyling KO-APF477000 Vánoční dekorace skřítek s LED osvětlením 33 x 47 cm 2ASS
skladem
1 062 Kč
| Typ: | Vánoční skřítek |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6343 AUREL 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 063 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nabíjecí LED reflektor
Emos P4533 COB LED nabíjecí pracovní reflektor P4533, 1000 lm, 4400 mAh
skladem
1 069 Kč
Stropní svítidlo
Vito (2024620) Pearl D35, Led 52W, 1809lm, d40cm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 069 Kč
| Max. příkon zdroje: | 52 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr.50 cm, lístky a bílé bobule s perletí (PRZ4010)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec umělý - pr. 66 cm, borovice se šiškami, zelený (UKH031)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 65 cm, větve túje a šišky (PRZ4111)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec z túje - umělý, pr. 70 cm, zelený, ojíněný (VED013)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Domeček
Autronic Domeček z magnesia - Halloween, LED osvětl., černý s dýněmi (KEO096)
skladem CEN
1 076 Kč
Kostlivec
Autronic Kostlivec z magnesia - Halloween, LED osvětlení, šedý (KEO099)
skladem CEN
1 076 Kč
Dekorace
Autronic Anděl kovový - 57 cm, se srdcem v rukou, zlatý (KOB012-M)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nástěnné svítidlo
Eglo 98544 Nástěnné svítidlo FELONICHE
Poslední kus
ihned k expedici
1 077 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo 31601 Lustr na lanku MASERLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 079 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 95282 LED koupelnové svítidlo LED CAPRI 1xLED/11W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 083 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Světelný tok: | 850 lm |
LED žárovka
Immax LED žárovka Neo E27 8,5W RGB 2ks LED žárovka, E27, 230V, A60, 8,5W, teplá bílá + RGB, stmívatelná, 806lm, Zigbee Dim, 2ks 07004B
ihned k expedici
1 085 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.5 W |
Podhledové svítidlo
Eglo 32737 LED Stmívatelné podhledové svítidlo FUEVA-C LED/5,4W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 085 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 12W, 840lm, 4000K, IP44, 60cm, černá
skladem
1 090 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 840 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
