SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Celkem 1752 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77094 Rennes LED IP54 10W černá 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
348 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Solná lampa
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Závěsné svítidlo
Ledko 00336 Závěsné svítidlo Levy
Poslední kus
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Hliníková |
LED zářivka
Retlux 503
skladem
349 Kč
| Příkon/výkon: | 4 W |
| Světelný tok: | 320 lm |
| Barevná teplota: | 4000 K |
Svícen
Autronic UM1036 SIL Svícen kovový - na 4 konické svíčky,kruhový,stříbrný
skladem CEN
350 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Lucerna
ProGarden KO-HZ1952280zele Lucerna stojící s LED žárovkou skleněná 26 cm zelená
skladem
350 Kč
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000210 s LED osvětlením 45 cm
skladem
353 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Bodové stropní svítidlo
Vito (2012640) Přisazená bodovka OLA-S00, bílá GU10
Poslední kus
ihned k expedici
359 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní lucerna
ProGarden KO-AF5000720 Venkovní lucerna s LED svíčkou ratanová 26 cm
skladem
360 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Vito (3241400) Svítidlo RIGA W1 Black
Poslední kus
ihned k expedici
360 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor
Avide (9571452) LED refl. 30W 2760lm
Poslední kus
ihned k expedici
360 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2760 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
