SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Retlux RXL 216 řetěz 500LED 50+5m CW TM |
ihned k expedici
|
730 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43180) čelovka 100lm, nabíjecí, USB, 3W LED |
skladem
|
320 Kč | |
| 3 |
|
Kolarz (0051.41.6) BL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 30cm, H 148cm |
ihned k expedici
|
5 566 Kč |
Celkem 1752 produktů
Vánoční věnec
Homestyling KO-YZB000200prir borovice 25 cm přírodní
skladem
336 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Lávová lampa
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
339 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Fialová |
| Styl: | Standardní |
Čtecí lampa za krk
Avide (9570724) NECK 2W, 60lm
Poslední kus
ihned k expedici
339 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | - |
LED žárovka
Eglo 11659 CONNECT E27 13W RGB 11659
ihned k expedici
340 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 13 W |
Vestavné svítidlo
Avide (9571250) panel vestav.22x22 18W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
341 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční osvětlení
Emos D4BC02 LED vánoční řetěz – ježek, 8 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, časovač
ihned k expedici
341 Kč
LED žárovka
Immax (07733L) NEO LITE Smart žárovka LED E27 11W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi
skladem
341 Kč
| Energetická třída: | F |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-ABR715220 hvězda svítící 18 cm kouřově šedá
skladem
341 Kč
| Typ: | Vánoční hvězda |
Lucerna
Autronic umělý ratan a kov, balón, LED osvětl, vel. S, zeleno-hnědá (PLA113 GRN-S)
skladem CEN
341 Kč
Lucerna
Autronic umělý ratan a kov, balón, LED osvětl, vel. S, růžovo-hnědá (PLA113 PINK-S)
skladem CEN
341 Kč
Čelovka
Extol Light (43186) 350lm, USB nabíjení, s IR čidlem, COB, XPE LED
skladem
342 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
Stojací lampa
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá
ihned k expedici
342 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
LED pásek
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m
Poslední kus
ihned k expedici
342 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 3 m |
LED reflektor aku LL20bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL20bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
347 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Světelný tok: | 500 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
