SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 3439 LED koupelnové stropní svítidlo LUCAS LED/24W/230V |
ihned k expedici
|
377 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43141 svítilna 280lm, zoom, USB nabíjení, XPE LED |
skladem
|
268 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570016) LED JANET 24W 38cm 1680lm 4000K |
skladem
|
333 Kč |
Celkem 1752 produktů
Venkovní lucerna
ProGarden KO-AF5000710 Venkovní lucerna s LED svíčkou ratanová 24 cm
skladem
329 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8029 Venkovní nástěnné svítidlo CHILE 1xGU10/35W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Černá |
Lankový závěs
Eglo 61355 Lankový závěs SALOBRENA 90cm
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Chrom |
Podhledové svítidlo
Emos ZV2132 LED panel 125×125, vestavný čtverec bílý, 11 W neutr. bílá
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 4504 Alfons Nástěnná lampa 1xE27/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 6780 Berry LED 4,5W modra
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | F |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43466 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, tmavě modrá/fialová s bambulí, univerzální velikost
ihned k expedici
329 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Modrá/fialová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43465 4x45lm, USB nabíjení, světle šedá s bambulí, univerzální velikost
ihned k expedici
329 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Šedá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Světelný řetěz
Homestyling KO-C46000500 LED 100 ks 3m
skladem
330 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1055 SADA 3x LED podhledové svítidlo LITE 3xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
331 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 2084 Solo 1xGU10, černá
Poslední kus
ihned k expedici
332 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZM5131 LED panel 170mm, kruhový přisazený bílý, 12W teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570016) LED JANET 24W 38cm 1680lm 4000K
skladem
333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Náhradní startér pro LED zářivky
Extol Light (43050A) startér náhradní pro LED zářivky, 25ks
skladem
334 Kč
Stropní svítidlo
Eglo 92579 Stropní svítidlo ALEA 1 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
334 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čepice s čelovkou
Stalco Čepice zimní 2RAYS s LED světlem černá 54-60 S091491038
skladem
334 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 120 lm |
Stolní lampa
Candellux (14-34571) SATTI, E14, keramická, béžová
Poslední kus
ihned k expedici
334 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5057148PN) Bodové svítidlo Paisley
Poslední kus
ihned k expedici
336 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
