SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Premium (8862100) 8 + 2 LED diod, dosvit 15m |
skladem
|
178 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 93874 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W |
skladem
|
2 690 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43136) 4000lm COB, zoom, USB nabíjení s powerbankou, 60W COB LED |
skladem
|
1 099 Kč |
Celkem 1752 produktů
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95642) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 1xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
311 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický/ Rustikální |
Dekorativní svítidlo
Kanlux (23106) APUS LED WW Dekorativní svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
311 Kč
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225450 LED WIFI bílá stmívatelná E27 360LM
skladem
312 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4.9 W |
Svítilna
Extol Light 43143 400lm, zoom, USB nabíjení, CREE XTE 5W
skladem
315 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Stolní lampa
Rabalux 6778 LED Stolní lampa BERRY LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
318 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Avide (9571030) panel přisaz.18W pr.23cm, 3000K, 1480lm
skladem
318 Kč
| Energetická třída: | G |
Čelovka
Extol Light (43180) čelovka 100lm, nabíjecí, USB, 3W LED
skladem
320 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, oranžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
Přisazené bodové svítidlo
Kanlux (22552) BORD GU10 černá
Poslední kus
ihned k expedici
320 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní podhledové světlo
Immax NEO PRACTICO 08240LL 18cm 24W - čtverec
Poslední kus
ihned k expedici
321 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá/mat |
Přisazené svítidlo
KM (63000705) OH36-S bílá KOBI
skladem
321 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Dětské nástěnné svítidlo
Esto (48114) SUNNY DL D40 Glas
Poslední kus
ihned k expedici
324 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Materiál: | Sklo |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
