SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ7140 LED žárovka Classic R63 10W E27 teplá bílá |
skladem
|
99 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V |
skladem
|
399 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 1752 produktů
Přisazené LED svítidlo
Emos ZD2232 LED panel 170×170, vestavný stříbrný, 12W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Světelný řetěz
ProGarden KO-XX8115810 venkovní LED PARTY 10 žárovek barevná
skladem
299 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-XX8115800 LED PARTY venkovní 10 žárovek
skladem
299 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 5 m |
Montážní lampa
Emos P4203 Montážní lampa (přenosné světlo na žárovku) do zásuvky, 5 m
skladem
300 Kč
Přisazené svítidlo
Rabalux 71212 SHAUN2 24W, 2390lm, 3000K, d220mm, černá
skladem
300 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm
Poslední kus
ihned k expedici
301 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 1417 Fixy E27 MAX 40W bronzová
Poslední kus
ihned k expedici
301 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čelovka
Extol Light (43104) 120lm se sensorem
skladem
309 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Světelný tok: | 120 lm |
Stolní lampa
Rabalux 2069 LYCHEE 1xE14, černá
ihned k expedici
309 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED pásek
Rabalux 79022 STRIP, 19W, RGB, 500cm, IP44
Poslední kus
ihned k expedici
309 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 3 m |
Lávová lampa
Rabalux 4113 Glitter 1xE14/25W/230V zelená/ stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
310 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Zelená |
| Styl: | Moderní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
