SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Kolarz (264.41.6) BL HILTON, Nickel, matt / Color, 1 flg., E27, 60W |
ihned k expedici
|
4 078 Kč | |
| 2 |
|
Emos P4533 COB LED nabíjecí pracovní reflektor P4533, 1000 lm, 4400 mAh |
skladem
|
1 069 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43185B) 3,7V Li-ion, 1000mAh |
skladem
|
181 Kč |
Celkem 1752 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570796) VATIA 1xGU10, IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
283 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Stolní lampa
Rabalux 4207 Stolní lampa PATRIC 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
284 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Modrá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 1 |
Vestavné svítidlo
Kanlux (29310) Chiro GU10 DSO-W vestavné svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
284 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Rabalux 5121 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
285 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Philips (5920331P1) MESON 125 10W 30K BÍLÁ EU
Poslední kus
ihned k expedici
286 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Vánoční řetěz
Emos D3AC01 LED vánoční nano řetěz stříbrný, 10 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, časovač
skladem
289 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
LED žárovka
Müller Licht 7-W-LED-Lampe E27
ihned k expedici
289 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Lustr
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
290 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Svícen na žárovku
Emos ZY2214 Svícen na žárovku E14 dřevěný bílý, hvězda, 48cm, vnitřní
ihned k expedici
290 Kč
| Typ: | Svícen na žárovku |
Svícen
Autronic UM1033 GOLD Svícen kovový - na 4 konické svíčky,oválný, zlatý
skladem CEN
290 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Svícen
Autronic UM1033 SIL Svícen kovový - na 4 konické svíčky,oválný, stříbrný
skladem CEN
290 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční osvětlení
Befree Vánoční osvětlení řetěz 20x LED dioda, teplá bílá, 230V, délka 3.1m
ihned k expedici
290 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 3.1 m |
Vestavný panel
Emos ZV2142 LED panel vestavný bílý 13W 1180lm neutrální bílý
Poslední kus
ihned k expedici
296 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED reflektor
Emos ZS1811 LED reflektor FUTURA2, 10W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
296 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
LED žárovka
Eglo 11684 LED žárovka, E27, 9W, teplá bílá LM LED E27
skladem
296 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Podhledové svítidlo
Eglo (96164) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lávová lampa
Rabalux 4114 Glitter E14 G45 1x MAX 25W oranžová/stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Oranžová |
| Styl: | Moderní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
