SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Celkem 1752 produktů
LED žárovka
Immax NEO LITE Smart LED E27 9W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi
skladem
272 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Vánoční osvětlení
Relux RXL 275 Nano ř. 100LED 7,4m WW TM
ihned k expedici
272 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.4 m |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 220 kulič. 100LED 10+5m WW TM
ihned k expedici
272 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 15 m |
Dětský lustr
Rabalux 4568 Dětské závěsné svítidlo LEON E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
272 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Plast |
Stolní lampa
Rabalux 5509 Galen E14 1x MAX 40W šedá
skladem
273 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Extol Light (43130) s pohybovým čidlem, 120lm, solární nabíjení
skladem
273 Kč
Bodové stropní svítidlo
Vito (2012650) Přisazená bodovka OLA-S11, černá GU10
Poslední kus
ihned k expedici
274 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Avide (9571910) panel přisaz.24W pr.22cm 4000K, 2600lm
Poslední kus
ihned k expedici
275 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 4205 Patric E14 1x MAX 40W bílá/chromová
Poslední kus
ihned k expedici
276 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Dětské stropní svítidlo
Eglo (94458) Dětské stropní svítidlo BIUBIU 1xE27/60W/230V zebra
Poslední kus
ihned k expedici
278 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 94381 LED-LS/2 CHROM/KLAR-SATINIERT PERITO
Poslední kus
ihned k expedici
278 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570863) BLAKE-U, 1xE27 IP44, černá
skladem
279 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
279 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Světelný tok: | 300 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8410 Venkovní nástěnné svítidlo ROMA 1xE27/14W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Barva: | Matný chrom |
Stropní svítidlo
Rabalux 3303 ALABASTRO 2xE27/60W/
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Avide (9571967) D167mm 12W/69W, 950lm, CCT
skladem
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
