SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ5150 Led žárovka klasik, 10,5W, E27, teplá bílá |
skladem
|
69 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3435 LUCAS LED/18W/230V |
ihned k expedici
|
235 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V |
skladem
|
899 Kč |
Celkem 1752 produktů
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225449 LED WIFI bílá stmívatelná E27 860LM
skladem
261 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Stolní lampa
Rabalux 4458 Orlando Stolní lampa 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
261 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/šedá |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6512 KAREN 1xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
262 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 1480 NOAH LED 5W lampa šedá
Poslední kus
ihned k expedici
262 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Šedá |
| Energetická třída: | F |
Vánoční hvězda
Emos ZY1967 LED vánoční hvězda 3D dřevěná, 2x AA, teplá bílá (poslední kus)
ihned k expedici
263 Kč
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225448 LED WIFI bílá stmívatelná E27 470LM
skladem
263 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4.9 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 71126 Engon LED 18W, D27cm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
264 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Prachotěsné přisazené svítidlo
Lumax (62700051) LHT051 Svítidlo 18W IP65 1650lm
Poslední kus
ihned k expedici
265 Kč
Stolní lampa
Rabalux 1479 NOAH LED 5W modrá
Poslední kus
ihned k expedici
267 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | F |
Podhledové svítidlo
Eglo 94521 LED Podhledové svítidlo FUEVA 1xLED/5,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
268 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Svítilna
Extol Light 43141 svítilna 280lm, zoom, USB nabíjení, XPE LED
skladem
268 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Stropní svítidlo
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K
skladem
269 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43199 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá, univerzální velikost
ihned k expedici
269 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6757 LED bodové svítidlo AGATA GU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Vestavné svítidlo
AZzardo (AZ4230) bodovka IKA SQUARE, GU10, IP65, černá
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71194 SHAUN2 24W, 2600lm, 4000K, d220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71197 SHAUN2 24W, 2460lm, 4000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71209 SHAUN 2 24W, 2420lm, 3000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
