SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo 93875 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W |
skladem
|
2 690 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43135 svítilna 150lm, nabíjecí, USB, zoom, XPE 3W LED |
skladem
|
824 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43403) bílé světlo/plamen |
skladem
|
399 Kč |
Celkem 1752 produktů
Čepice s LED světlem
Extol Light 43459 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, modrá s bambulemi, dětská
ihned k expedici
239 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43458 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, růžová se třpytkou a bambulemi, dětská
ihned k expedici
239 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Růžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
Orientační svítidlo
Kanlux (23100) SOLA LED WW Dekorativní svítidlo LED
Poslední kus
ihned k expedici
240 Kč
Bodové stropní svítidlo
Philips (5983231P1) LED bodové zápustné svítidlo Hadron 59832/31/P1 3000K 12W čtverec
Poslední kus
ihned k expedici
242 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV2122 LED panel 100×100, vestavný čtverec bílý, 8W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
242 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4169 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
243 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Vánoční osvětlení
Relux RXL 276 Nano ř. 100LED 7,4m CW TM
ihned k expedici
245 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 7.4 m |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2097 ZY2097 LED dekorace sklenice 2×AAA teplá bílá časovač
Poslední kus
ihned k expedici
245 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY1414 Vánoční dekorace 10LED XMAS RATTAN HEART teplá bílá
ihned k expedici
246 Kč
Přisazené svítidlo
Avide (9571035) panel přisaz.18W pr.23cm, 4000K, 1490lm
Poslední kus
ihned k expedici
247 Kč
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 6341 AUREL 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
249 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43191) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, modrá, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43193) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, růžová, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Růžová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43192) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, zelená, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Zelená |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43195) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, šedá, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Šedá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43194) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, fluorescentní žlutá, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Žlutá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43198 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, červená, univerzální velikost
skladem
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Červená |
| Světelný tok: | 180 lm |
Vánoční řetěz
Retlux RXL 383 řetěz 150LED 15+5 RDCW TM
ihned k expedici
249 Kč
| Počet žárovek: | 150 |
| Barva světla: | Červená a studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
