SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 5407 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
153 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium 43149L halogenová, baterie 2x1,5V typ AA |
skladem
|
33 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43147) s plamenem, 58cm, solární nabíjení, 33 LED |
skladem
|
202 Kč |
Celkem 1752 produktů
LED reflektor
Emos ZS2221 LED reflektor HOBBY SLIM, 20W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 4000 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570864) BLAKE-D 1xE27 IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Stolní lampa
Rabalux 4170 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
231 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
231 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podlinkové svítidlo
Philips (3123631P1) LED nástěnné lineární svítidlo Trunklinea 33cm 3,2W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
232 Kč
Čelovka
Extol Light (43100) 3W CREE LED, dosvit až 100m, funkce ZOOM
skladem
233 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Světelný tok: | 120 lm |
Podlinkové svítidlo
Philips (3123631P3) LED nástěnné lineární svítidlo Trunklinea 33cm 3,2W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
233 Kč
Orientační svítidlo
Kanlux (27082) TERRA LED P68 CW-CZ Dekkorativní svítidlo LED
Poslední kus
ihned k expedici
234 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY1970 Vánoční dekorace 10LED XMAS BELL GOLD teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
235 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 3435 LUCAS LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
235 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podlinkové svítidlo
Nipeko (9900218) TL 4001-2 9W, 720lm, 4000K, 549mm
Poslední kus
ihned k expedici
236 Kč
LED žárovka
Emos Z72903 LED PREMIUM A60 12W/E27 WW E27 1000-11 teplá bílá
ihned k expedici
237 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 12 W |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3687 Nástěnné svítidlo NEDDA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
238 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
LED žárovka
Emos Z74303 LED žárovka Vintage G125 4W E27 teplá bílá+
skladem
239 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
