SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo |
ihned k expedici
|
476 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová |
skladem
|
599 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43132) 79cm, solární nabíjení, 35lm |
ihned k expedici
|
302 Kč |
Celkem 1753 produktů
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225432 LED RGB WIFI bílá + barevná E14
skladem
218 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 50 W |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225431 LED RGB WIFI bílá + barevná GU10
skladem
218 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 50 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 3483 Stropní svítidlo TOM 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
220 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43197 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, světle šedá/růžová, oboustranná, univerzální velikost
ihned k expedici
220 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | šedá, růžová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Přisazené svítidlo
Avide (9571966) D118mm 6W/37W, 420lm, CCT
skladem
220 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Eglo (11804) Zdroj-CCt-E14-LED-P45 5W s ovladačem
skladem
220 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Vánoční řetěz
Emos ZY1001 LED vánoční řetěz, 6,4m, studená bílá, programy
ihned k expedici
222 Kč
| Počet žárovek: | 128 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 6.4 m |
Přisazené svítidlo
Kanlux (25471) GORDL DLP 50 bodové, GU10, černá
Poslední kus
ihned k expedici
223 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čelovka
Shell KO-C22300340 nabíjecí USB 100 lm
skladem
224 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43460 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, fluorescentní oranžová/khaki zelená, oboustranná, univerzální velikost
ihned k expedici
227 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová/Zelená |
| Světelný tok: | 180 lm |
Závěsné svítidlo
Rabalux 1844 Ada E27 1x MAX 60W bílá/ průhledná
Poslední kus
ihned k expedici
227 Kč
LED reflektor
Emos ZS2221 LED reflektor HOBBY SLIM, 20W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 4000 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
