SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 3936 Lucas, Mennyezety, LED 12W |
ihned k expedici
|
169 Kč | |
| 2 |
|
Befree Vánoční osvětlení řetěz 20x LED dioda, teplá bílá, 230V, délka 3.1m |
ihned k expedici
|
290 Kč | |
| 3 |
|
Emos P4703 LED svítilna 3W Fokus |
skladem
|
100 Kč |
Celkem 1753 produktů
Přisazené svítidlo
Rabalux 71193 SHAUN2 15W, 1450lm, 4000K, d165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Emos ZF5D82 LED-FLM A70 18W(150W) 2452lm E27 WW
skladem
199 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71196 SHAUN2 15W, 1570lm, 4000K, 165x165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71208 SHAUN2 15W, 1480lm, 3000K, 165x165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43452 čepice s čelovkou 4x25lm, nabíjecí, USB, tmavě šedá, ECONOMY, univerzální velikost
ihned k expedici
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43456 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, tmavě modrá, ECONOMY, univerzální velikost
ihned k expedici
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43455 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, fluorescentní oranžová, ECONOMY, univerzální velikost
skladem
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
LED pochodeň
Extol Light (43147) s plamenem, 58cm, solární nabíjení, 33 LED
skladem
202 Kč
| Typ: | Pochodeň |
Stropní svítidlo
Rabalux 71203 Shaun2, 24W, 2450lm, 4000K, 22x22cm
Poslední kus
ihned k expedici
206 Kč
Přisazené svítidlo
Rabalux 71200 SHAUN2 24W, 2580lm, 4000K, d220mm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
206 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Svítidlo se senzorem
Konnoc S-3545 3W LED COB
ihned k expedici
208 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | - |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71211 SHAUN2 LED 15W, 1450lm, 3000K, d165mm, černá
skladem
209 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Emos ZQ6E43 Classic Mini Globe / E27 / 6,5 W (60 W) / 806 lm / neutrální bílá
skladem
212 Kč
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225441 LED WIFI bílá stmívatelná E14
skladem
215 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 50 W |
Stolní lampa
Ecolite Bond L077-MO, modrá
Poslední kus
ihned k expedici
216 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3697 PHAEDRA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
216 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
