SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Retlux RXL 220 kulič. 100LED 10+5m WW TM |
ihned k expedici
|
272 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43140 350lm, 360° osvětlení, USB nabíjení s powerbankou, CREE XPG2 R5 LED + 40x LED |
ihned k expedici
|
669 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4169 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V |
ihned k expedici
|
243 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Rabalux 79004 SMD LED, GU10 , 5W, 400lm, RGB
skladem
189 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Vánoční osvětlení
Emos ZY1972 LED vánoční girlanda – zlaté rolničky, 2xAA, teplá b., čas.
Poslední kus
ihned k expedici
190 Kč
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 261 řet. 8fc 100L 10+5m CW TM
ihned k expedici
193 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Podhledové svítidlo
Eglo (94046) LED podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
193 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
LED žárovka s čidlem
Avide (33184) ASG27NW-8.8W-PIR Led globe mléč. 8,8W, 4000K PIR čidlo
skladem
194 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.8 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 5586 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
195 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2055 Kobald Bodové svítidlo 1xE27/25W/230V černá
Poslední kus
ihned k expedici
195 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5581 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
196 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 74053 DAPHNI 1xE14, béžová
Poslední kus
ihned k expedici
197 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74054 DAPHNI 1xE14, hnědá
Poslední kus
ihned k expedici
197 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74055 DAPHNI 1xE14, zelená
Poslední kus
ihned k expedici
197 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74057 DAPHNI 1xE14, růžová
Poslední kus
ihned k expedici
197 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Růžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Neoneon Best-Led BE27-9-W-5pack
skladem
198 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 3202 Stropní svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V
ihned k expedici
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos ZQ5171 LED žárovka Classic A67 18W E27 neutrální bílá
skladem
199 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
