SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá |
skladem
|
1 399 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43466 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, tmavě modrá/fialová s bambulí, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
329 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570700) LED 60cm 9W 4000K 850lm |
ihned k expedici
|
189 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stolní lampa
Esto (20521) WANDA TL 15,5x28,5 BWN Matt
Poslední kus
ihned k expedici
177 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní podhledové světlo
Philips (8718696173695) MESON 17W 1700lm 4000K svítidlo podhledové SQ LED
Poslední kus
ihned k expedici
178 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Čelovka
Extol Premium (8862100) 8 + 2 LED diod, dosvit 15m
skladem
178 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Náhradní světlo do čepice
Extol Light (43191A) světlo do čepice, náhradní, nabíjecí, USB
ihned k expedici
179 Kč
| Typ: | Náhradní světlo do čepice |
Přisazené svítidlo
Avide (9571060) panel přisaz. 6W 12x12 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5588 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
181 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Čepice s čelovkou
EURO nářadí 350251 Zimní čepice s LED svítilnou žlutá
skladem
181 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Žlutá |
| Světelný tok: | 60 lm |
Vestavné svítidlo
Avide (9571170) panel vestav.pr.22cm 18W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
182 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá
Poslední kus
ihned k expedici
183 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 31913 LED Stropní svítidlo FRADES LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
183 Kč
Podhledové svítidlo
Kanlux (22117) MORTA B CT-DSO50 SR podhledové bodové svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
184 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZF2151 Filament Globe / E27 / 7,8 W (75 W) / 1 055 lm / neutrální bílá
skladem
187 Kč
Čepice s čelovkou
EURO nářadí 350252 Zimní čepice s LED svítilnou oranžová
skladem
187 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová |
| Světelný tok: | 60 lm |
Přisazené svítidlo
Emos ZD2222 LED panel 120×120, vestavný stříbrný, 6W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
188 Kč
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6306 Bodové svítidlo SOMA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
189 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
