SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43194) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, fluorescentní žlutá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
249 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
499 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43198 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, červená, univerzální velikost |
skladem
|
249 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED pásek
KM 21214201 Led pásek 14,4W-M RGB+CW IP20
Poslední kus
ihned k expedici
162 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 15 m |
LED žárovka
Nipeko (9570156) LED globe mléíč. 10W, E27 4000K
skladem
162 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 10 W |
Podhledové svítidlo
Eglo 96053 LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
164 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční dekorace
Autronic Srdce kovové plné, závěsné, barva měděná (UM0868-S COP)
skladem CEN
165 Kč
LED žárovka
Emos ZF2D63 Filament G125 / E27 / 11 W (100 W) / 1521 lm / neutrální bílá
skladem
166 Kč
Podhledové svítidlo
Kanlux (22116) MORTA B CT-DSO50 B podhledové bodové svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
167 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2074 vánoční osvětlení 10Led XMAS PAP Angel 2AA T WW
Poslední kus
ihned k expedici
169 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 3936 Lucas, Mennyezety, LED 12W
Poslední kus
ihned k expedici
169 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5570 Lois stropní svítidlo LED 12W 800 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
169 Kč
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3002 Nástěnné svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V
skladem
169 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Rabalux 5584 Lois LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
170 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5569 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
171 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED kempingová svítilna
Nedes FCL01 2x bílá 1W + 1x červená
ihned k expedici
172 Kč
| Typ: | LED svítilna |
Stropní svítidlo
Avide (9571065) panel přisaz.6W 12x12cm 4000K 420lm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
173 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZF5141 Filament A60 5,9W, 806 lm E 27
skladem
177 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5.9 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
