SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá |
ihned k expedici
|
183 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3002 Nástěnné svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
skladem
|
169 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5163 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
68 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Rabalux 1636 A60 E27 7W LED světelný zdroj
skladem
144 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71210 SHAUN 2 LED 7W, 650lm, 3000K, d120mm, černá
skladem
145 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 5568 Bodové svítidlo MYLIVING STRETCH 1xGU10/10W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
146 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
ETA EKO LEDka klasik 18W, E27, teplá bílá
skladem
149 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Vánoční dekorace
Retlux RXL 61 modrá
Poslední kus
ihned k expedici
149 Kč
| Typ: | Dekorace |
| Sezóna: | Vánoce |
LED reflektor
Emos ZS2211 LED reflektor HOBBY SLIM, 10W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
149 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
Stropní podhledové světlo
Philips (8718696173688) MESON 17W 1600lm 3000K svítidlo podhledové LED
Poslední kus
ihned k expedici
149 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Kabel s objímkou
Ledko 00410
Poslední kus
ihned k expedici
150 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ dětský |
Napájecí kabel ke světlu
Ledko 00408
Poslední kus
ihned k expedici
150 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo 94519 LED podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
152 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Vestavné svítidlo
Avide (9571205) panel vestav.12x12 6W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
152 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5407 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
153 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Spojovací vánoční řetěz
Emos D1AC03 Standard LED spojovací vánoční řetěz, 10 m, venkovní i vnitřní, studená bílá
ihned k expedici
153 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
Stropní svítidlo
Rabalux 5577 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
158 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 1413 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W žlutá
Poslední kus
ihned k expedici
159 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podlinkové svítidlo
Rabalux 2313 LED podlinkové svítidlo JOHNNY LED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
160 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
