SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá |
skladem
|
1 275 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43197 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, světle šedá/růžová, oboustranná, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
220 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43196 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá se třpytkou a bambulí, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
259 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Rabalux 1616 A60 E27 7W LED světelný zdroj
skladem
130 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Emos ZQ6D11 Classic Mini Globe / E27 / 2,5 W (32 W) / 350 lm / teplá bílá
skladem
130 Kč
LED zářivka
Avide (9571723) LED trubice 24W, 150cm, 2880lm, 4000K
skladem
130 Kč
| Příkon/výkon: | 24 W |
| Světelný tok: | 2880 lm |
| Barevná teplota: | 4000 K |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2078 LED vánoční stromek dřevěný, 23cm, 2x AAA, teplá bílá, čas.
ihned k expedici
131 Kč
Vánoční osvětlení
Emos ZY2079 LED vánoční hvězda dřevěná, 2x AAA, teplá bílá, časovač
ihned k expedici
131 Kč
LED pracovní reflektor
Konnoc S-207 5W LED pracovní reflektor ZOOM
ihned k expedici
137 Kč
| Typ: | LED reflektor |
Stropní zápustné svítidlo
Avide (9571125) d12cm, 6W, 4000K, 420lm
Poslední kus
ihned k expedici
138 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5103 Stropní svítidlo UFO E27/60W/230V
ihned k expedici
139 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5101 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
ihned k expedici
139 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Rabalux 79161 G95 E27 12W, 2000lm, 4000K LED filament světelný zdroj
skladem
140 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 12 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 5572 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
142 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71202 SHAUN2 15W, 1570lm, 4000K, 165x165mm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
144 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Avide (9571000) panel přisaz. 6W pr.12cm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
144 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
