SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ5160 LED žárovka Classic A60 14W E27 teplá bílá |
|
skladem
|
99 Kč |
| 2 |
|
Extol Light 43459 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, modrá s bambulemi, dětská |
ihned k expedici
|
239 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 3302 Stropní svítidlo ALABASTRO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
425 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stolní lampa
Eglo (85104) Stolní lampa SOLO 1 1xE14/60W/230V matný nikl/satén
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 2287 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/32W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
405 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
793 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.6 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570796) VATIA 1xGU10, IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
283 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570864) BLAKE-D 1xE27 IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
686 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa s klipem
Rabalux 4198 JEFF 1xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
508 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Eglo (96438) LAROA - Stolní černá dotyková LED lampička, stmívatelná
Poslední kus
ihned k expedici
797 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4170 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
231 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Počet žárovek: | 1 |
Lampa s klipem
Eglo 96434 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
795 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm
Poslední kus
ihned k expedici
301 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Nipeko (604.007) stolní lampa FANDA E27 žlutá
Poslední kus
ihned k expedici
422 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Žlutá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 4391 Stolní lampa MOLLY E14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
372 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/ béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6306 Bodové svítidlo SOMA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
189 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stojací lampa
Rabalux 7006 LED Stojací lampa VLASTA 1xLED/18W + 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 021 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Barva: | Matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6308 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
561 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (49481) Stolní lampa NEWTOWN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
633 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Kolarz (264.71.6) TL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 33-50cm, H 56cm
Poslední kus
ihned k expedici
2 369 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Lávová lampa
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
339 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Fialová |
| Styl: | Standardní |
Stolní lampa
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
