SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43153) svítilna 250lm CREE XPG, zoom |
skladem
|
316 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 99267 LED FUEVA 5 Koupelnové stropní svítidlo LED/20W/230V IP44 |
skladem
|
977 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572002) BRAYDEN stropní svítidlo 400x200mm, 45W, max 3830lm, DO |
skladem
|
1 184 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Immax 07248L LITE SEMPLICI černé 40cm 36W 2736lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 200 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2083 Solo GU10 4x MAX 40W bílá
skladem
1 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční věnec
Homestyling KO-AFB000240 s LED osvětlením 50 cm
skladem
948 Kč
| Typ: | Věnec |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 180 cm, zelený (STROM003-180)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 293 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
| Barva: | Zelená |
Věnec
Autronic Věnec - pr. 66 cm, umělé jehličí, zelený (UKH025)
skladem CEN
1 256 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71210 SHAUN 2 LED 7W, 650lm, 3000K, d120mm, černá
skladem
145 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stojací lampa
Eglo 93875 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Chromová/ bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
LED reflektor
Avide (9571461) LED reflektor 20W, 1800Lm, pir
Poslední kus
skladem
459 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1800 lm |
Nástěnná lampička
Nipeko (9900462) WD 6103 DIM bílá 5W 335lm 4000K
Poslední kus
skladem
503 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV1132 LED panel 125mm, kruhový vestavný bílý, 11W neutrální bílá
Poslední kus
skladem
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Vánoční dekorace
STAR trading (644-61) Svícen kruh bílo zlatý
Poslední kus
skladem
1 499 Kč
| Typ: | Svícen |
Nástěnné svítidlo
Immax 08282L GOAL dsesignové flexi LED s vypinačem ,3W, černá + acryl koncovka
Poslední kus
skladem
496 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 73090 Soma 1xE14, černá
Poslední kus
skladem
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Extol Light (43130) s pohybovým čidlem, 120lm, solární nabíjení
skladem
273 Kč
Nabíjecí LED reflektor
Emos P4533 COB LED nabíjecí pracovní reflektor P4533, 1000 lm, 4400 mAh
skladem
1 069 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
