SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos Z74241 LED žárovka Filament Mini Globe A++ 4W E27 neutrální bílá |
skladem
|
65 Kč | |
| 2 |
|
Nedes FCL01 2x bílá 1W + 1x červená |
ihned k expedici
|
172 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 1482 NOAH LED 5W růžová |
skladem
|
399 Kč |
Celkem 1752 produktů
LED žárovka
Avide (9570250) RIALTO jumbo filament 8W 2400K E27
skladem
629 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
Vánoční strom
Autronic Stromek vánoční, umělý, zelený STROM-240GRN
Doprava zdarma
skladem CEN
4 189 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Čelovka
Shell KO-C22300340 nabíjecí USB 100 lm
skladem
224 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Světelný řetěz
Homestyling KO-C46000500 LED 100 ks 3m
skladem
330 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225450 LED WIFI bílá stmívatelná E27 360LM
skladem
312 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4.9 W |
Závěsné svítidlo
Trio (T345619131) LED FLY 32W, 3900lm, 4000K
Doprava zdarma
skladem
2 594 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Rabalux 79004 SMD LED, GU10 , 5W, 400lm, RGB
skladem
189 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Přisazené svítidlo
KM (63000705) OH36-S bílá KOBI
skladem
321 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77115 Zaragoza LED 9W, 800lm,4000K, IP54, čidlo, černá
skladem
790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5390050 1600 LED 150 cm
Doprava zdarma
skladem
3 899 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Emos ZF5D42 LED-FLM A60 5,9W(60W) 806lm E27 WW
skladem
75 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 32 cm, šišky, jehličí a bobule, šedý (PRZ4017)
skladem CEN
483 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Vánoční umělý strom, smrk zasněžený. (C0320180)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 389 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 75017 TURGON LED 20W, 1750lm, IP44, CCT, stmívatlaná, chrom
skladem
2 390 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1750 lm |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71194 SHAUN2 24W, 2600lm, 4000K, d220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Immax NEO CRATER 07068V 11x42cm E27
skladem
600 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Halogenová žárovka
Emos ZE0505A JC 14W G4 teplá bílá
skladem
39 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 22 W |
Lustr
Top Light LED HALO 60Z RC 60W, 6000lm
Doprava zdarma
skladem
4 499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71212 SHAUN2 24W, 2390lm, 3000K, d220mm, černá
skladem
300 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Avide (9571967) D167mm 12W/69W, 950lm, CCT
skladem
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
