SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos LED žárovka Classic Candle 6W E14 studená bílá |
skladem
|
55 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZS2221 LED reflektor HOBBY SLIM, 20W neutrální bílá |
ihned k expedici
|
229 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43143 400lm, zoom, USB nabíjení, CREE XTE 5W |
skladem
|
315 Kč |
Celkem 1752 produktů
LED žárovka
Neoneon Best-Led G45 5W stud.bílá BL-G45-27-5C
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED žárovka
Eglo 11684 LED žárovka, E27, 9W, teplá bílá LM LED E27
skladem
296 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Stropní svítidlo
Nipeko (9900505) stropní Coockies 48W ovladač
skladem
1 598 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
AZzardo (AZ2255) Monza R 8 (black) 3000K
skladem
538 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Avide (9570496) LED globe filament 7W, E27, 4000K, 806lm
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Emos Z74216 Filament Candle mléčná 4,2W E14 teplá bílá
skladem
50 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.2 W |
Párty světla
ProGarden KO-AF5300240 řetěž 10 žárovek
skladem
519 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Závěsné svítidlo
Top Light FUTURA 60BZ RC s dálkovým ovladačem, max.6000lm
Doprava zdarma
skladem
3 660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Top Light LED Boxter K30 CCT 12W/18W/24W, 3000K/4000K/500K
skladem
1 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Čepice s čelovkou
EURO nářadí 350251 Zimní čepice s LED svítilnou žlutá
skladem
181 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Žlutá |
| Světelný tok: | 60 lm |
LED žárovka
Rabalux 79161 G95 E27 12W, 2000lm, 4000K LED filament světelný zdroj
skladem
140 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 12 W |
Stropní svítidlo
Brilliant Brelight Slimline (G80570A75) d500, 36W, 4150lm, DO, dřevo
skladem
2 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-AX5351050trub anděl svíticí 30 cm barevný
skladem
548 Kč
| Typ: | Anděl |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-AX5351050knih anděl svíticí 30 cm barevný
skladem
548 Kč
| Typ: | Anděl |
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec umělý - pr. 66 cm, borovice se šiškami, zelený (UKH031)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Rabalux 79175 zdroj SMD LED G9, 9W, 1120lm, 3000K
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Svícen
Autronic Svícen kovový - 5 ramen, na kónické svíčky, zlatý (FUP559)
skladem CEN
986 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 185 cm, zelený (C0190180)
Doprava zdarma
skladem CEN
5 209 Kč
| Výška (cm): | 185 cm |
| Barva: | Zelená |
LED žárovka
Avide (9570498) Led globe filament 6,5W, E14, 4000K, 806lm
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6.5 W |
Stolní lampa
Candellux (41-34564) SATTI E14, keramixká, zelená
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
TKlighting (10203) MAJA černá E27+G9
skladem
2 314 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
