SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos LED CANDLE 4W E14 Teplá bílá |
skladem
|
65 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5897 LED Nástěnné koupelnové svítidlo JOHN 1xLED/12W/230V |
ihned k expedici
|
1 690 Kč | |
| 3 |
|
Emos LED žárovka Classic MR16 4,5W GU5,3 teplá bílá |
skladem
|
89 Kč |
Celkem 1745 produktů
Náhradní baterie do svítilny
Extol Light (43128B) baterie náhradní 7,4V, Li-ion, 9600mAh
skladem
810 Kč
| Typ: | Náhradní baterie do svítilny |
Přenosný reflektor
Extol Light (43128) světlo prostorové 360°, 1080lm, nabíjecí
skladem
1 990 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
Vánoční strom
Autronic Stromek vánoční, umělý, zelený STROM-240GRN
Doprava zdarma
skladem CEN
4 189 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Závěsné svítidlo
Excellent KO-HZ1934160 16x26 cm
skladem
452 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71193 SHAUN2 15W, 1450lm, 4000K, d165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Emos Z74216 Filament Candle mléčná 4,2W E14 teplá bílá
skladem
50 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.2 W |
LED reflektor
Emos P4539 nabíjecí pracovní, 1000 lm
skladem
749 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Stolní lampa
KM (60401931) TUBA-K klip GU10 bílá
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos ZF5D43 LED-FLM A60 5,9W(60W) 806lm E27 NW
skladem
75 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Vánoční věnec
Homestyling KO-AFB000140 s LED osvětlením 50 cm barevný
skladem
948 Kč
| Typ: | Věnec |
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Avide (9570497) LED globe filament 6,5W, E14, 2700K, 806lm
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5330500 600 LED 100 cm
skladem
1 866 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 34 cm, se šiškami, hnědý (PRZ3358)
skladem CEN
532 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Svícen
Autronic Svícen kovový - 5 ramen, na kónické svíčky, zlatý (FUP558)
skladem CEN
1 166 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 32 cm, šišky, jehličí a bobule, šedý (PRZ4017)
skladem CEN
483 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 45 cm, lístky, šišky a bílé bobule s perletí (PRZ4013)
skladem CEN
627 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Avide (9570498) Led globe filament 6,5W, E14, 4000K, 806lm
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6.5 W |
Koupelnové nástěnné svíttidlo
Rabalux 75049 OLIRO LED, 9W, 1200lm, 4000K, 60cm, chrome/white
skladem
559 Kč
| Energetická třída: | E |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Kanlux (45816) LERTO EL E27 IP54
skladem
799 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Černá |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71212 SHAUN2 24W, 2390lm, 3000K, d220mm, černá
skladem
300 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Candellux (41-34564) SATTI E14, keramixká, zelená
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište