SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ3111 LED žárovka Classic Candle 4W E27 neutrální bílá |
skladem
|
45 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74247 LED FLM mini gl 6W, 806lm, E27 |
skladem
|
72 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570863) BLAKE-U, 1xE27 IP44, černá |
ihned k expedici
|
279 Kč |
Celkem 1745 produktů
LED žárovka
Eglo 11684 LED žárovka, E27, 9W, teplá bílá LM LED E27
skladem
296 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Stmívatelná žárovka
Eglo 11648 Stmívatelná žárovka LM-E14-LED P45 5,5W 3000K DIMMBAR 1 STK (1 x 5,5W)
skladem
80 Kč
| Energetická třída: | G |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-APF477000 Vánoční dekorace skřítek s LED osvětlením 33 x 47 cm 2ASS
skladem
1 006 Kč
| Typ: | Vánoční skřítek |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71193 SHAUN2 15W, 1450lm, 4000K, d165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Vánoční řetěz
Homestyling KO-AX8521000 Vánoční světelný řetěz studená bílá 500 LED / 10 m
skladem
612 Kč
| Počet žárovek: | 500 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
Stolní lampa
Xiaomi Mi Smart LED Desk Lamp Pro
skladem
2 340 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100180 LED 20 ks 12,5m
skladem
999 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 12.5 m |
Párty světla
ProGarden KO-AF5300240 řetěž 10 žárovek
skladem
516 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL18bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
279 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Světelný tok: | 300 lm |
LED žárovka
Rabalux 79105 SMD LED GU10, 8W, 700lm, 3000K
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
LED žárovka
Emos ZF5D43 LED-FLM A60 5,9W(60W) 806lm E27 NW
skladem
75 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-AX5351050trub anděl svíticí 30 cm barevný
skladem
548 Kč
| Typ: | Anděl |
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
Top Light SPIRIT 30B CCT, 24W, 2400lm, IP44, 3000K/4000K/6500K
skladem
597 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Věnec
Autronic Věnec se šiškami - pr. 35 cm, jehličí a červené bobule (PRZ4018)
skladem CEN
483 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Rabalux 79119 zdroj SMD LED G9, 7W, 640lm, 3000K
skladem
95 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Stolní lampa
Rabalux 74053 DAPHNI 1xE14, béžová
skladem
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74054 DAPHNI 1xE14, hnědá
skladem
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 74195 SINDRI LED, 33W, 1800lm, 3000-4000K
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71197 SHAUN2 24W, 2460lm, 4000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71211 SHAUN2 LED 15W, 1450lm, 3000K, d165mm, černá
skladem
209 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište