SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43244) reflektor LED, 4500lm, se stojanem |
skladem
|
1 289 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
469 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570868) MORRO 1xE27 IP44 pir sensor, antracit |
skladem
|
997 Kč |
Celkem 1745 produktů
LED žárovka
Eglo 11684 LED žárovka, E27, 9W, teplá bílá LM LED E27
skladem
296 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
LED žárovka
Emos Z74238 LED FLM mini gl 6W, 806lm, E14
skladem
71 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (173173016) Macaw Venkovní nástěnné svítidlo s pohybovým čidlem ČERNÁ 1x3W 230V
skladem
1 350 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
AZzardo (AZ2255) Monza R 8 (black) 3000K
skladem
538 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Světelný řetěz
ProGarden KO-XX8115810 venkovní LED PARTY 10 žárovek barevná
skladem
299 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 5 m |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300220 LED PARTY 10 žárovek 9,5m
skladem
469 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 9.5 m |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 12W, 840lm, 4000K, IP44, 60cm, černá
skladem
1 090 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 840 lm |
Dekorace
Homestyling KO-DD1000520 keramické svítící domky sada 3 ks
skladem
327 Kč
| Typ: | Dekorace |
| Sezóna: | Vánoce |
Čepice s čelovkou
EURO nářadí 350252 Zimní čepice s LED svítilnou oranžová
skladem
212 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová |
| Světelný tok: | 60 lm |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-AX5351050knih anděl svíticí 30 cm barevný
skladem
548 Kč
| Typ: | Anděl |
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr.50 cm, lístky a bílé bobule s perletí (PRZ4010)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 240 cm, zelený (STROM003-240)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 803 Kč
| Výška (cm): | 240 cm |
| Barva: | Zelená |
Stolní lampa
Rabalux 74054 DAPHNI 1xE14, hnědá
skladem
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 74195 SINDRI LED, 33W, 1800lm, 3000-4000K
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 75045 TILORA LED, 8W, 790lm, IP44
skladem
1 190 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Solná lampa
Rabalux 76024 SALTOR H11cm
skladem
190 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Oranžová |
| Série: | SALTOR |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71198 SHAUN2 7W, 690lm, 4000K, d120, černá
skladem
145 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71201 SHAUN2 7W, 730lm, 4000K, 120x120mm, černá
skladem
145 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 75017 TURGON LED 20W, 1750lm, IP44, CCT, stmívatlaná, chrom
skladem
2 390 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1750 lm |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71208 SHAUN2 15W, 1480lm, 3000K, 165x165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište