SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos LED CANDLE 4W E14 Teplá bílá |
skladem
|
65 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 7372 Francesca E14 1x MAX 40W bronzová/ bílá alabaster |
ihned k expedici
|
788 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4215 Arno Stolní lampa 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
448 Kč |
Celkem 1752 produktů
LED žárovka
Eglo 11672 LED žárovka, E14, 5W, teplá bílá LM LE0D E14
skladem
427 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED reflektor
Emos P4536 COB LED nabíjecí pracovní reflektor P4536, 2000 lm, 8000 mAh
skladem
1 730 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 2000 lm |
Stropní svítidlo
Vito (3401020) LUZ BS 15W 4000K BLACK
skladem
440 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Excellent KO-HZ1934160 16x26 cm
skladem
519 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční řetěz
Emos D3AC01 LED vánoční nano řetěz stříbrný, 10 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, časovač
skladem
289 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
Podhledové svítidlo
Avide (9571791) GU10 9x9cm antracit
skladem
44 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 2081 Solo GU10 1x MAX 40W bílá
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Rabalux 1949 COB LED G4, 2W, 230lm, 3000K
skladem
90 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
LED reflektor aku LL20bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL20bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
347 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Světelný tok: | 500 lm |
Stropní svítidlo
Philips (318148716) Twirly 27K ŠEDÁ 1x12W 240V
skladem
1 333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Čepice s čelovkou
EURO nářadí 350252 Zimní čepice s LED svítilnou oranžová
skladem
187 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová |
| Světelný tok: | 60 lm |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-317910020 stromek v jutovém pytli 30 cm
skladem
251 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Anděl se srdcem - látková figurka, bílá barva (ZM1379)
skladem CEN
681 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 150 cm, zelený (STROM002-150)
Doprava zdarma
skladem CEN
3 233 Kč
| Výška (cm): | 150 cm |
| Barva: | Zelená |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 180 cm, zelený (STROM001-180)
Doprava zdarma
skladem CEN
2 873 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
| Barva: | Zelená |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 60 cm, šišky, jehličí a červené bobule (PRZ3339)
skladem CEN
1 256 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Autronic Smrk na špalku - trojice, mini, 34 cm, zelená, zasněžená (VAN219)
skladem CEN
501 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Listí, bobule a šišky - umělý závěs, zeleno-bílý, s perletí (PRZ4014)
skladem CEN
699 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71197 SHAUN2 24W, 2460lm, 4000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7363 Francesca E14 3x MAX 40W saténová chromová/ bílá-alabaster
skladem
2 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Přisazené svítidlo
Avide (9571966) D118mm 6W/37W, 420lm, CCT
skladem
220 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
