SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Entac (9570402) LED 1W solar 148lm IP44 s čidlem |
skladem
|
283 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZY 0815T vánoční osvětlení 240 LED vánoční řetěz, 24m, multicolor |
ihned k expedici
|
699 Kč | |
| 3 |
|
Muller HM 1560M |
ihned k expedici
|
395 Kč |
Celkem 1745 produktů
LED žárovka
Immax (07733L) NEO LITE Smart žárovka LED E27 11W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi
skladem
341 Kč
| Energetická třída: | F |
Vánoční řetěz
Emos D5AM02 LED vánoční cherry řetěz – kuličky, 8 m, venkovní i vnitřní, multicolor, časovač
skladem
394 Kč
| Počet žárovek: | 80 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 8 m |
Světelný řetěz
Progarden KO-LE2100200 venkovní LED PARTY 10 žárovek
skladem
619 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 7.4 m |
Čelovka
Ardon Čelovka KRATOS RAINBOW 1 HEADLAMP
skladem
617 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300230 LED PARTY 6 žárovek 5,5m
skladem
804 Kč
| Počet žárovek: | 6 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 5.5 m |
Závěsné svítidlo
Eglo 901098 ESPINAL 3xE27/40W bronz
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Stropní svítidlo
immax 07251L NEO LITE SEMPLICI Smart BÍLÉ 40cm 36W 2736 lm Tuya WiFi BEACON
skladem
1 490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Rabalux 1949 COB LED G4, 2W, 230lm, 3000K
skladem
90 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
LED reflektor aku LL20bb (bez akumulátoru a nabíječky)
LED reflektor aku LL20bb (bez akumulátoru a nabíječky)
skladem
347 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Světelný tok: | 500 lm |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000400 s LED osvětlením 60 cm
skladem
948 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000210 s LED osvětlením 45 cm
skladem
353 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-317910020 stromek v jutovém pytli 30 cm
skladem
251 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 180 cm, zelený (STROM003-180)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 293 Kč
| Výška (cm): | 180 cm |
| Barva: | Zelená |
Věnec
Autronic Věnec - pr. 66 cm, umělé jehličí, zelený (UKH025)
skladem CEN
1 256 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 65 cm, větve túje a šišky (PRZ4111)
skladem CEN
1 076 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční strom
Autronic Jedle - umělý vánoční strom, 150 cm, barva zelená (C0010150)
skladem CEN
1 616 Kč
| Výška (cm): | 150 cm |
| Barva: | Zelená |
Dekorace
Autronic Svítilna kovová - ozdobná s rukojetí, zlatá (FUP517)
skladem CEN
717 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Anděl kovový - 82 cm, se srdcem v rukou, měděný (KOB013-XL)
skladem CEN
1 742 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72371 EMERENCIA, 3xE27
Doprava zdarma
skladem
3 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Candellux (14-34571) SATTI, E14, keramická, béžová
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište