SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Celkem 1752 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94796) LED venkovní svítidlo SESIMBA 2xLED/3,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Koupelnové nástěnné svitidlo
Eglo (94617) LED koupelnové svítidlo TORRETTA 1xLED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 598 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (A1307.61.6) WL SAND NICKEL GEB. E14/40W, Schirm beige oval 28x11 mit Schalter, B 28cm, H 22cm, A 13cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
Obrazové svítidlo
Ledko (LEDKO/00220) LED obrazové svítidlo DOSTRETTO, LED, 8W, 412 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
710 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 4078 Stojací stmívatelná lampa GAMMA 1xR7s/230W + 1xG9/40W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
1 697 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bronzová |
| Počet žárovek: | 2 |
Lampová noha
Eglo 49198 Noha lampová BEDWORTH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
451 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Philips (3111031P0) LED stropní svítidlo MYLIVING MAUVE 1xLED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
484 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058130PN) Bodové svítidlo Pongee
Poslední kus
ihned k expedici
439 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 96019 LED Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem SESIMBA 1 2xLED/3,7W
Poslední kus
ihned k expedici
1 230 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.7 W |
| Barva: | Stříbrná |
Závěsné svítidlo
Eglo 96981 Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 180mm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 304 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
KM (62590212) KM9024-12W 4000K Svítidlo TRAN
Poslední kus
ihned k expedici
692 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
KM (2024600) Svítidlo Pearl A35, Led 50W
Poslední kus
ihned k expedici
630 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Ideal Lux (137032) VERSUS SP168 ROUND
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 017 Kč
| Energetická třída: | E |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8499 Venkovní nástěnné svítidlo HEKTOR 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
700 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Antická zlatá |
Stolní lampa
Eglo 75599 COLINEZZA E14
Poslední kus
ihned k expedici
586 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07050V) NEO OPTICO bílé sklo 50cm 5xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 610 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 32446 FUEVA 1 LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 2197 Aristelo 1xE27/40W/230V krémová/zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
1 213 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 8W, 560lm, 4000K, IP44, 40cm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
693 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Světelný tok: | 560 lm |
Závěsné svítidlo
Eglo 390451 TRUBACO sensor LED 2100- 2650lm 2200-6500K hnědá kov
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71198 SHAUN2 7W, 690lm, 4000K, d120, černá
Poslední kus
ihned k expedici
99 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
