SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Retlux RXL 216 řetěz 500LED 50+5m CW TM |
ihned k expedici
|
730 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43180) čelovka 100lm, nabíjecí, USB, 3W LED |
skladem
|
320 Kč | |
| 3 |
|
Kolarz (0051.41.6) BL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 30cm, H 148cm |
ihned k expedici
|
5 566 Kč |
Celkem 1752 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6760 LED bodové svítidlo AGATA 4xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
934 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Styl: | Moderní |
Venkovní lustr
Rabalux 8660 Venkovní závěsné svítidlo LIDA 1xE27/23W
Poslední kus
ihned k expedici
1 812 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Podhledové svítidlo
Eglo (31677) LED podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (94644) LED Bodové svítidlo NOVORIO 3xGU10-LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 407 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Stropní svítidlo
Eglo (96581) LED Stropní svítidlo OBIEDA 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
928 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (96905) LED Lustr na lanku CERATELLA 5xGU10/5W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Moderní |
Podhledové svítidlo
Philips (5952331P3) LED podhledové svítidlo 1xLED/14W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
256 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058231PN) Bodové svítidlo Pongee Bílá 2xNW
Poslední kus
ihned k expedici
803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Ledko 00344 Lustr 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
592 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá, stříbrná |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8121 Venkovní nástěnné svítidlo 2xGU10/10W/230V IP54 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
637 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
Stolní lampa
KM 1321-BL Stolní svítilna BARMA bílá
Poslední kus
ihned k expedici
596 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Immax NEO COCONO 07066L závěsný lustr 24x34cm LED zdroj 1x8,5W+dálkové ovládání
Poslední kus
ihned k expedici
2 301 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo 97209 Stolní lampa OLIVAL 1 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 026 Kč
| Typ: | Stolní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681135) MOIRE 17W 2700K 1700lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Palnas (61004419) LADA 5xE27 černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 23 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Chytrý barevný stmívatelný LED pásek
Immax (07009T) 3x Neo RGB+CCT LED pásek 1m
Poslední kus
ihned k expedici
948 Kč
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Nipeko HT8236F bílá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900032)
Poslední kus
ihned k expedici
1 252 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo 75754 LED-RGBW 8,2W 870lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 462 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZR7612M LED profi 60x60 40W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Kolarz (268.60.4) WL WESTMINSTER, Braun., lackiert, 1 flg., E27, 60W, IP54, L 63cm, B 25cm, A 32cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 049 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Hnědá |
Lustr
Lemir (3093) Lustr L3 SEGE černý plast.
Poslední kus
ihned k expedici
1 916 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
