SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Premium (8862100) 8 + 2 LED diod, dosvit 15m |
skladem
|
178 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 93874 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W |
skladem
|
2 690 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43136) 4000lm COB, zoom, USB nabíjení s powerbankou, 60W COB LED |
skladem
|
1 099 Kč |
Celkem 1752 produktů
Podhledové svítidlo
Rabalux 1057 SADA 3x LED podhledové svítidlo LITE 3xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
463 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6758 LED bodové svítidlo 2xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
500 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (94075) LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
639 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Koupelnové stropní svítidlo
Philips (3434787P0) LED koupelnové svítidlo LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Světelný tok: | 1700 lm |
Dětské nástěnné svítidlo
Esto (48114) SUNNY DL D40 Glas
Poslední kus
ihned k expedici
324 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Materiál: | Sklo |
Lustr
Rabalux 2234 Přisazený lustr ANNA 3xE14/40W/230V bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 065 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 90305 Lustr závěsný PINTO NERO 3xE27/60W kouřová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 232 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Ledko 00214 LED lustr DONUT LED/120W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
6 460 Kč
| Max. příkon zdroje: | 120 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5057148PN) Bodové svítidlo Paisley
Poslední kus
ihned k expedici
336 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Ledko 00462 LED závěsné svítidlo LED/85W/230V 800/600 mm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
7 427 Kč
| Max. příkon zdroje: | 85 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní podhledové světlo
Philips (8718696173695) MESON 17W 1700lm 4000K svítidlo podhledové SQ LED
Poslední kus
ihned k expedici
178 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Zápustné stropní svítidlo
Aulix LED2 (2250933) LINEAR 5, B zápustné černé
Poslední kus
ihned k expedici
1 905 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Černá |
Přisazené svítidlo
Kanlux (25471) GORDL DLP 50 bodové, GU10, černá
Poslední kus
ihned k expedici
223 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5945 Holly bílá/buk 3xE14/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
777 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Palnas (62001548) MAMBO závěs 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72191 Montemal LED 54W 4000K černá/bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 254 Kč
| Max. příkon zdroje: | 54 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 97855 ROCCAFORTE 97855 1xE27 pr. 40cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 810 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 8W, 560lm, 4000K, IP44, 40cm, chrom
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Světelný tok: | 560 lm |
Zápustné svítidlo
Kanlux (29589) AREL LED DO 14W-WW
Poslední kus
ihned k expedici
383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Stojací lampa
Trio (R40081080) Bolivia 1xE27, černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 608 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Venkovní nástěnné svítidlo
LED2 (5400254) HUGO II, 9W, 540lm, 3000/4000K, IP54, antracit
Poslední kus
ihned k expedici
1 835 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
