SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ7140 LED žárovka Classic R63 10W E27 teplá bílá |
skladem
|
99 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V |
skladem
|
399 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 1752 produktů
Podhledové svítidlo
Rabalux 1057 SADA 3x LED podhledové svítidlo LITE 3xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
463 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6758 LED bodové svítidlo 2xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
500 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Moderní |
Dětské nástěnné svítidlo
Philips (3050031P0) Dětské nástěnné svítidlo PALCA 1xE27/40W
Poslední kus
ihned k expedici
918 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Dřevo/ sklo |
Závěsné svítidlo
Eglo (49692) Závěsné svítidlo BODMIN 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (31008) LED Bodové svítidlo BIMEDA 4xGU10/3W LED
Poslední kus
ihned k expedici
1 349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | F |
Koupelnové stropní svítidlo
Philips (3434787P0) LED koupelnové svítidlo LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Světelný tok: | 1700 lm |
Dětské nástěnné svítidlo
Esto (48114) SUNNY DL D40 Glas
Poslední kus
ihned k expedici
324 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Materiál: | Sklo |
Lustr
Rabalux 2234 Přisazený lustr ANNA 3xE14/40W/230V bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 065 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 90305 Lustr závěsný PINTO NERO 3xE27/60W kouřová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 232 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Vito (2012640) Přisazená bodovka OLA-S00, bílá GU10
Poslední kus
ihned k expedici
359 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
KM Vela KM1311-CN LOTUS 6,5W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
704 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 4524 GARETH 1xE27/40W/230V šedá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
8 579 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Eglo (95172) MASERLO 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 571 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Nikl |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00285) Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 55 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | A |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 2084 Solo 1xGU10, černá
Poslední kus
ihned k expedici
332 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Vito (3400860) LUZ BS 15W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (8463) Cameleon stínidlo DOVER černé
Poslední kus
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 901471 ROVITO-Z
Poslední kus
ihned k expedici
1 120 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Podhledové svítidlo
Kanlux (23520) IMBER LED 1W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 1 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Eglo 901041 SONNINO 3xE14, černá
Poslední kus
ihned k expedici
1 015 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
