SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Premium 43149L halogenová, baterie 2x1,5V typ AA |
skladem
|
35 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43147) s plamenem, 58cm, solární nabíjení, 33 LED |
skladem
|
198 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43403) bílé světlo/plamen |
skladem
|
389 Kč |
Celkem 1748 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8060 BONA 2xLED/4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
1 044 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Stropní svítidlo
Eglo (94548) Stropní svítidlo MOGANO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 629 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (93312) LED stropní svítidlo VICARO 2xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
365 Kč
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (96679) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 225 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Rabalux 4309 Stolní lampa AGNES 1xE27/60W/230V modrá
Poslední kus
ihned k expedici
660 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Počet žárovek: | 1 |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 5494 LED Koupelnové bodové svítidlo GEORGE 2xLED/5,6W/230V lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
1 889 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.6 W |
| Světelný tok: | 1120 lm |
Stropní svítidlo
Eglo 97361 PALOZZA
Poslední kus
ihned k expedici
2 096 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 95552 LED Stmívatelná stropní svítidlo PALOMARO-S LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 869 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5581 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
204 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Nipeko NOW (5255) Svítidlo EYE S GU10 bílé
Poslední kus
ihned k expedici
368 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo 96566 LED Nástěnné bodové svítidlo TAZZOLI 1xLED/3,5W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 242 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo 98544 Nástěnné svítidlo FELONICHE
Poslední kus
ihned k expedici
1 170 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo 97793 Lustr na lanku VALLASPRA 4xE14/40W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 060 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo 99146 SADA 3x LED podhledové svítidlo 3xLED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
637 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo 96053 LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
167 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5016 Martha 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 221 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07148-B40) NEO LITE AREAS Smart stropní svítidlo 40cm, 24W černé Tuya Wi-Fi
Poslední kus
ihned k expedici
1 639 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (79344) závěs 4xE27 zlatá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 710 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Solná lampa
Rabalux 2676 Rock E14 1x MAX 15W hnědá
Poslední kus
ihned k expedici
648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Červeno-oranžová |
| Série: | FLORES |
Nástěnné svítidlo
Nowodvorski (3957) COLORADO 1xT5
Poslední kus
ihned k expedici
137 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište