SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová |
skladem
|
599 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 93875 BAYA 1 stmívatelná LED/20W + LED/2,5W |
ihned k expedici
|
2 690 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43135 svítilna 150lm, nabíjecí, USB, zoom, XPE 3W LED |
skladem
|
824 Kč |
Celkem 1748 produktů
Stolní lampa
Rabalux 4038 Stolní lampa BANK 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 084 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Zelená/ bronzová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5151 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
458 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6344 AUREL 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Eglo (94651) LED koupelnové nástěnné svítidlo ROMENDO 2xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 112 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Světelný tok: | 960 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo (94881) LED koupelnové stropní svítidlo WASAO 1 1xLED/5,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 155 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Světelný tok: | 510 lm |
Koupelnové stropní svítidlo
Philips (3434687P0) LED koupelnové svítidlo LED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 032 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1200 lumenů |
Lustr
Rabalux 3856 Lustr HARMONY LUX 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
506 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Emos ZD2142 LED panel 220×220, vestavný bílý, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
354 Kč
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 93809 LED bodové svítidlo LIANELLO 2xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
414 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV1131 LED panel 125mm, kruhový vestavný bílý, 11 W teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5570 Lois stropní svítidlo LED 12W 800 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
169 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5572 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
142 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
KM (62562808) KM6284-8W, 4000K Svítidlo TERMA
Poslední kus
ihned k expedici
685 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní podhledové světlo
Immax NEO PRACTICO 08240LL 18cm 24W - čtverec
Poslední kus
ihned k expedici
347 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá/mat |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5556 Holly Bodové svítidlo 2xE14/40W/230V lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
512 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo 99158 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 1350lm 10,5W NW
Poslední kus
ihned k expedici
416 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm černá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
879 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (153803016) Venkovní nástěnné svítidlo MYGARDEN CREEK 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
547 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Svítilna na čtení
Emos P3400 LED svítilna na čtení, 10 lm, 1× AAA
Poslední kus
ihned k expedici
159 Kč
| Typ: | LED svítilna |
Venkovní stropní svítidlo
Avide (9570870) IMPERIAL 1xE27 IP44 Antracit
Poslední kus
ihned k expedici
820 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
LED reflektor
Avide (9571461) LED reflektor 20W, 1800Lm, pir
Poslední kus
ihned k expedici
459 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1800 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište