SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 5401 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V |
skladem
|
219 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5427 UFO E27 2x MAX 60W dub/ opálové sklo |
skladem
|
399 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43132) 79cm, solární nabíjení, 35lm |
ihned k expedici
|
384 Kč |
Celkem 1748 produktů
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 289 řet.jž 600LED 11+5m MC TM
Poslední kus
ihned k expedici
409 Kč
| Počet žárovek: | 600 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 16 m |
Dětský lustr
Rabalux 4568 Dětské závěsné svítidlo LEON E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
364 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Plast |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 7137 Nástěnné svítidlo AURELIA E27/25W
Poslední kus
ihned k expedici
797 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8680 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
659 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Stolní lampa
Eglo (49274) Stolní lampa CARDIGAN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 062 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Hnědá/ patina |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (31001) LED Bodové svítidlo BIMEDA 1xGU10/3W LED
Poslední kus
ihned k expedici
364 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo (31671) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/10,9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
353 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné svítidlo
Eglo (94612) LED nástěnné svítidlo TABIANO 2xLED/3,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 042 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.2 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Eglo (94615) LED nástěnné svítidlo TABIANO 3xLED/3,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 445 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.2 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo (96043) LED nástěnné svítidlo METRASS 2 2xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 646 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (264.61.6) WL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E14, 40W, IP20, L 24cm, B 22cm, A 20-36cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 664 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5049131P0) LED bodové svítidlo Box
Poslední kus
ihned k expedici
512 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1091 Podhledové svítidlo SPOT RELIGHT 1xGU5,3/50W/12V
Poslední kus
ihned k expedici
47 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZM6242 LED panel 224×224, přisazený stříbrný, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
467 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva: | Stříbrná |
Zápustné svítidlo
Eglo 98025 LED Panel SALOBRENA 1 LED/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 049 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 2669 Lois stropní svítidlo LED 24W 1700 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
724 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm černá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
879 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Venkovní lustr
Rabalux 7130 Taverna Venkovní lustr na řetězu 1xE27/15W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
840 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Černá |
Solná lampa
Rabalux 2677 HEKLA Solná lampa 1xE14/15W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
538 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | HEKLA |
Stropní svítidlo
Avide (9570052) LED PANDORA 33cm, 1600lm, l8W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Avide (9570053) LED PANDORA 38cm, 2100lm, 24W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
740 Kč
| Max. příkon zdroje: | 38 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište