Severin PG 8118 SENOA DIGITAL BOOST
trvale vyprodáno
Katalogové číslo: 234898
podívejte se prosím na aktuálně
dostupné produkty
Podobné kategorie
Nejprodávanější produkty v kategorii Elektrické grily
| 1 |
|
ECG KG 2033 Duo Grill & Waffle |
skladem
|
1 990 Kč | |
| 2 |
|
Taurus STEAKMAX 2600 |
ihned k expedici
|
699 Kč | |
| 3 |
|
Taurus GALEXIA STONE |
ihned k expedici
|
559 Kč |
Celkem 86 produktů
Elektrický gril
Black+Decker BXGD2200E plancha
skladem
1 259 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Barva: | Černá |
| Druh grilovací plochy: | Rovná, žebrovaná |
Raclette gril s lávovým kamenem
Severin RG 9645
skladem
1 299 Kč
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Raclette |
Kontaktní gril s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-9136 2000 W Royal Black Collection
skladem
1 398 Kč
Elektrický kontaktní gril
Berlingerhaus BH-9492 s nepřilnavým povrchem Black Rose Collection / Monaco Collection
skladem
1 398 Kč
Kontaktní gril
Berlingerhaus BH-9135 Kontaktní gril s nepřilnavým povrchem 2000 W Rosegold Metallic Line
skladem
1 498 Kč
| Typ grilu: | Kontaktní |
Elektrický stolní gril
Berlingerhaus BH-9650 s nepřilnavým povrchem Black Rose Collection
skladem
1 510 Kč
Kontaktní gril
Bravo Amaro B-4939
ihned k expedici
1 671 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Kontaktní |
Raclette gril
Kela KL 66663 CENERI
skladem
1 801 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Šedá |
| Typ grilu: | Raclette |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
