Pánve
Nejprodávanější produkty v kategorii Pánve
| 1 |
|
CS Solingen CS-050023 nerezová ocel 28 x 5 cm Pro-X |
skladem
|
1 292 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-069605 Steinfurt 24 cm |
skladem
|
400 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-1288 Pánev s mramorovým povrchem sada 3 ks Burgundy Metallic Line |
skladem
|
1 241 Kč |
Celkem 523 produktů
Pánev hliniková
Kela KL 11568
skladem
1 230 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev WOK s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1265 28 cm Metallic Line červená
skladem
842 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1259 Burgundy Metallic Line
skladem
649 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1518 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
916 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev nerezová
Kela KL-10189 Pánev nerez 18/10 FLAVORIA 28 cm
skladem
1 011 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1636 28 cm Black Rose Collection
skladem
519 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev
CS Solingen CS-058524 nerezová ocel 30 x 6 cm Pro-X
skladem
1 337 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-060640 24 cm EMDEN
skladem
501 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Farmářská pánev
Kela KL-12614 Calido litinová světle šedá kulatá 16,0cm 28,0cm 3,8l
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
WOK pánev s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8065 30 cm Sahara Collection
skladem
1 036 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12224 STELLA NOVA 32 cm
skladem
1 724 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Ocelová pánev
de Buyer 5110.28, CARBONE PLUS, uhlíková ocel, 28 cm
skladem
1 473 Kč
| Průměr: | 28 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Wok pánev s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-34627-BK 28 cm Earth Black
skladem
569 Kč
| Průměr: | 28 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Lívanečník s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7794 26 cm 7 pozic Sahara Collection
skladem
611 Kč
| Průměr: | 26 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-10202 Flavoria nerez 18/10 24 cm
skladem
1 667 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada pánví s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-56096-GY LINES 20, 24, 28 cm
skladem
1 395 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev WOK s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-7091 28 cm Monaco Collection
skladem
678 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev litinová
Masterpro BGMP-3808-EM na gril COOK SHARE 13,7x22,2x2,2 cm černá
skladem
515 Kč
| Indukční ohřev: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Litina |
Pánev na pizzu s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8688 32cm Anthracite Collection
skladem
235 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8345 20 cm Black Rose Collection
skladem
415 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Ocelová pánev
de Buyer 5110.24, CARBONE PLUS, uhlíková ocel, průměr 24 cm
skladem
1 199 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
