Pánve
Nejprodávanější produkty v kategorii Pánve
| 1 |
|
Berlingerhaus BH 1267 28 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
666 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-063887 Solaris Pro 40 cm |
skladem
|
919 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS 028831 |
skladem
|
667 Kč |
Celkem 523 produktů
Pánev nerezová
Kela KL-10187 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
753 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev grilovací s poklicí a mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1599 28 cm Forest Line
skladem
934 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev na palačinky s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064525 Marburg 24cm
skladem
443 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1946 s odnímatelnou rukojetí + víko Burgundy Metallic Line 28 cm
skladem
1 220 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1251 20 cm Burgundy Metallic Line
skladem
323 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev
Kela KL 11560 18cm KERROS
skladem
509 Kč
| Průměr: | 18 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramický |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-15154 KERROS 32 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-060664 28 cm EMDEN
skladem
560 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Wok pánev s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7110 30 cm Burgundy Edition
skladem
1 115 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-069544 Solaris Pro 28 cm
skladem
632 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Typ pánve: | Hluboká |
Pánev na palačinky
Berlingerhaus BH-8086, 28 cm, Taupe Collection
skladem
449 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev
Berlingerhaus BH-6913 s odnímatelnou rukojetí 28 cm Carbon PRO Line
skladem
638 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev
CS Solingen CS 029524
skladem
418 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev
CS Solingen CS 028817
skladem
465 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev
Berlingerhaus BH-1718 hluboká s poklicí 24 cm Forest Line Rosewood
skladem
649 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12217 STELLA NOVA 28 cm
skladem
1 529 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1634 24 cm Black Rose Collection
skladem
359 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Grilovací pánev s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8355 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 115 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
