Pánve
Nejprodávanější produkty v kategorii Pánve
| 1 |
|
Berlingerhaus BH 1261 32 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
1 071 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-064488 Marburg 28 cm |
skladem
|
546 Kč | |
| 3 |
|
Pyramis 30 RED DIAMOND 014012201 |
ihned k expedici
|
499 Kč |
Celkem 523 produktů
Pánev s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8099 s poklicí 32 cm Taupe Collection
skladem
1 066 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-30193-GR MIDNIGHT 28 cm zelená
skladem
795 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-30192-GR MIDNIGHT 24 cm zelená
skladem
635 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev
Kela KL 15150 24cm KERROS
skladem
1 054 Kč
| Průměr: | 24 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Wok pánev s poklicí
Kela KL 11947 litinový CALIDO 36 cm
skladem
2 428 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Smalt |
Servírovací mísa
Berlingerhaus BH 1385 s tácem nerez / sklo 3 L
skladem
1 237 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Sklo |
Pánev
Kela KL-11561 20cm KERROS
skladem
871 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev nerezová s poklicí
Kela KL-10185 Pánev s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 24 cm
skladem
1 580 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1635 28 cm Black Rose Collection
skladem
480 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074890 MÜNSTER 20 cm
skladem
400 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Grilovací pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064501 Marburg 28cm
skladem
549 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev na palačinky s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6179 Pánev na palačinky s mramorovým povrchem 28 cm Burgundy Metallic Line
skladem
486 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12216 STELLA NOVA 24 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12215 STELLA NOVA 20 cm
skladem
1 042 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1794 Granit Diamond Line 28 cm
skladem
689 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6611 28 cm Shiny Black Collection
skladem
513 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
WOK pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074982 MUNSTER 28 cm
skladem
611 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6901 28 cm Carbon PRO Line
skladem
596 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev grilovací s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6909 a poklicí 28 cm Carbon PRO Line
skladem
906 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev na pizzu s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8687 36 cm Antracit Collection
skladem
295 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
